MISTRZOSTWO EMILA W SUPERENDURO

Zawodnicy SuperEnduro, w minioną sobotę 7 października, po raz ostatni w tym sezonie zmierzyli się w walce o punkty w Super Enduro. Tytuł Mistrza Polski 2017 w klasyfikacji open i zarazem zwycięzcą finałowej rundy polskiego cyklu tej dyscypliny sportowej został Emil Juszczak – zawodnik ze Słopnic i członek lokalnego klubu BKFM-FLOW.

Zawody X finałowej rundy odbyły się na torze Lublinek. Wyścigi odbyły się w trudnych warunkach pogodowych. Nie przeszkodziło to jednak Emilowi w pokonaniu swoich rywali i zajęciu pierwszego miejsca w dwóch pierwszych jazdach wyścigu oraz miejsca drugiego w trzeciej jeździe rundy finałowej. Wynik ten potwierdził doskonałą formę naszego zawodnika i przesądził o jego zwycięstwie w rundzie finałowej SuperEnduro w kategorii Open oraz utrzymania tytułu Mistrza Polski SuperEnduro sezonu 2017. Serdecznie gratulujemy!

Warto również dodać, że klub BKM Flow reprezentowany przez Emila, zajął trzecią pozycję w klasyfikacji klubowej tegorocznych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski, plasując się za takimi klubami jak ŁKM Łódź czy GKM Buczek.

Przypomnijmy, że Emil Juszczak jest zawodnikiem Sherco Joniec Team.

Szczegóły klasyfikacji można znaleźć tutaj.