GŁOSUJ NA SPORTOWCÓW NASZYCH KLUBÓW

Klub Sportowy Sokół Słopnice zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich mieszkańców, sympatyków klubu oraz piłki nożnej do głosowania na najpopularniejszego sportowca oraz drużynę powiatu limanowskiego w trwającym plebiscycie sportowym.

"Zachęcamy Państwa, wszystkich rodziców znajomych i kochających piłkę nożną do oddania głosów na drużynę Orlików KS Sokoła Słopnice w kategori Drużyna Roku . Wszystkie sukcesy, wyniki oraz osiągnięcia drużyny są zamieszczone na stronce internetowej  sokolzaki.futbolowo.pl.

Zachęcamy również do głosowania na nieco starszych zawodników drużyny Sokoła Słopnice, a mianowicie; Fabiana Nowaka, Patryka Nowaka oraz Dominika Pacha.

Dziękujemy za każdy oddany głos" - zachęca Klub Sokoła Słopnice

Podgląd aktualnych wyników głosowań i dane do głosowania

Szczegóły Plebiscytu Sportowego

 

UWAGA!
W kategorii Sportowiec Roku został wytypowany Emil Juszczak - również zawodnik ze Słopnic, członek lokalnego Klubu Motocrossowego FLOW i zawodnik Joniec Team.

W kategorii Sportowiec Roku - Juniorzy widnieje także Andrzej Kowalczyk - kolejny zawodnik ze Słopnic należący do klubu Fajfer Łapanów. Przypomnijmy, że reprezentuje on Słopnice w kategorii lekkoatletyka.
 

Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu rozpoczęło się w poniedziałek, 20 listopada i będzie trwać do czwartku, 14 grudnia do godz. 21.

Głosować można codziennie wysyłając wiadomość SMS, z kodem umieszczonym przy  sportowcu lub drużynie.

 

GALERIA