NOWY ROK Z SENIORAMI

Za nami już, kolejne noworoczne spotkanie seniorów, które rozpoczyna cykl wydarzeń w Gminie Słopnice. W związku z realizacją programu Senior 60+, grono uczestników wydarzenia znacznie się powiększyło i w spotkaniu wzięło udział ponad 130 osób.

Z seniorami spotkali się ks. Jan Gniewek - proboszcz parafii św. Andrzeja Apostoła, Wójt Gminy – Adam Sołtys, Przewodniczący Rady Gminy – Józef Filipiak, Kierownik GOPS Edward Sroka, Sekretarz Gminy – Maria Nowak oraz Skarbnik Jan Więcek. Obecni byli również ks. Stanisław Bochniarz oraz s. Maria. Była z nami także Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Małgorzata Sułkowska, bo w tym roku ta właśnie szkoła przygotowała część artystyczną.

- Rozpoczęliśmy toastem wzniesionym za spotkanie i dobre zdrowie jego uczestników - mówi Edward Sroka współorganizator spotkania. - Część artystyczna była bardzo dynamiczna a dziadkowie wypatrywali pośród artystów swoich wnuków. Na koniec wspólnie z młodymi artystami śpiewaliśmy  kolędy a potem już przy akordeonie te starsze, które pamiętają seniorzy.
Po obiedzie był czas na wspomnienia i wspólne rozmowy, do których coraz mniej okazji pośród pędzącego szybko życia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za obecność, miłą atmosferę oraz wspólne kolędowanie. Wszystkim seniorom, obecnym i tym nieobecnym, składamy życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz długich lat życia w zdrowiu i otoczeniu najbliższych!


Tagi