KS TYMBARK I SOKÓŁ SŁOPNICE Z PUCHAREM KLUBOWYM

W drugim tygodniu ferii 9 i 10 lutego br. na hali przy Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach rozegrano VII Klubowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej halowej.

Pierwsi do rywalizacji przystąpili zawodnicy w kategorii młodzików. Do rozgrywek przystąpiło dziesięć zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy. Awans do najlepszej czwórki uzyskały drużyny: Sokoła Słopnice, KS Tymbark, Limanovii Limanowa oraz Dobrzanki Dobra. Zwycięsko z rywalizacji w półfinałach wyszły zespoły Limanovii i Tymbarku, które w nagrodę zmierzyły się ze sobą w finale.

PÓŁFINAŁY

Sokół Słopnice – Limanovia Limanowa 1:1 k.1:2

KS Tymbark – Dobrzanka Dobra 3:1

Lepszą drużyną w meczu finałowym  okazała się dużyna KS Tymbark  która pokonała Limanovię 2-0 i zdobyła Klubowy Puchar Wójta. Trzecie miejsce przypadło drużynie gospodarzy, która pokonała Dobrzankę 3-1.  Najlepszym bramkarzem został Krzysztof Bulanda  (KS Tymbark) a tytuł króla strzelców przypadł Michałowi Bolsęga (Sokół Słopnice).
 

W drugim dniu rozgrywek konkurowali ze sobą zawodnicy w kategorii trampkarzy, gdzie podobnie jak dzień wcześniej spotkało się dziesięć drużyn podzielonych na dwie grupy.   W półfinałach lepszymi zespołami okazała się Dobrzanka, pokonując drugi zespół Sokoła Słopnice 2-0  oraz pierwszy zespół Sokoła pokonując Limanovię po rzutach karnych 2-0, gdyż w regulaminowym czasie gry padł remis 1-1.

W meczu o trzecie miejsce Limanovia ograła drużynę Sokoła II 3-1, zapewniając sobie miejsce na podium turnieju. W spotkaniu finałowym Sokół Słopnice zwyciężył drużynę Dobrzanki Dobra 5-2 i tym samym okazał się najlepszą ekipą VII Klubowego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej halowej w kategorii trampkarzy.

Najlepszymi zawodnikami w tej kategorii wiekowej zostali:
Kamil Wikar (Sokół Słopnice) – najlepszy bramkarz oraz
Sebastian Florek (Sokół Słopnice) – król strzelców.

Najlepsze zespoły zostały nagrodzone pucharami oraz pamiątkowymi medalami, które wręczał Wójt Gminy Słopnice – Pan Adam Sołtys.

 

Tagi