PUCHAR WÓJTA TRAFIŁ WŁAŚNIE DO NICH

W dniu 26 lutego br. na hali przy Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach rozegrano Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej halowej. Podobnie jak w roku ubiegłym i tym razem nie zabrakło piłkarskich emocji oraz pięknych bramek. A kto zdobył puchar? Zapraszamy na relację z turnieju.

Do rozgrywek zgłosiło się łącznie 11 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy: dwie czterozespołowe i jedną trzyzespołową. Drużyny na tym etapie rozgrywek zagrały systemem „każdy z każdym”. Awans do kolejnej fazy turnieju uzyskały po dwie najlepsze drużyny każdej z grup.  I tak z grupy A awans uzyskały: Alkoboy’e oraz For Fun,  z grupy B: FC Kalkulejted oraz No Name natomiast z grupy C: Bad Boys oraz Paranoicy. W drugim etapie rozgrywek zespoły zostały podzielone na dwie trzyzespołowe grupy. I tak w grupie D najlepszym zespołem okazała się drużyna Bad Boys, a w grupie E ekipa For Fun, uzyskując awans do finału rozgrywek. W meczu o 3 miejsce zagrali FC Kalkulejted z drużyną No Name. Zdecydowanie lepsi okazali się ubiegłoroczni zwycięzcy – FC Kalkulejted pokonując rywali 5:0, zajmując tym samym miejsce na podium. W meczu finałowym po bramkach Pawła Grucela oraz Dominika Pierzchały w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1 co oznaczało, że o zwycięstwie w turnieju zadecydują rzuty karne. Skuteczniejsi w karnych okazali się zawodnicy Bad Boys pokonując For Fun 2:0 zwyciężając w tegorocznej edycji rozgrywek.

Mecz o III miejsce:
FC Kalkulejted – No Name 5:0
Finał:
Bad Boys – For Fun 1:1 k. 2:0

Skład zwycięskiej drużyny: Piotr Król, Andrzej Kęska, Sylwester Goliński, Marcin Postrożny, Paweł Grucel, Artur Matras, Andrzej Ubik, Krzysztof ŚliwaIndywidualnie wyróżnieni zostali:
Piotr Król (Bad Boys) – najlepszy bramkarz turnieju,
Mirosław Kordeczka (FC Kalkulejted) – król strzelców turnieju,
Dominik Pierzchała (For Fun) – najlepszy zawodnik turnieju.

Puchary, nagrody oraz medale najlepszym zawodnikom wręczał Wójt Gminy Słopnice - Adam Sołtys.

Gratulujemy drużyną i do zobaczenia w turnieju letnim!

Tagi