DRUŻYNA ŻAKÓW Z MISTRZOSTWEM PODOKRĘGU

Przedostatni dzień 2017 roku dla drużyny żaków Sokoła Słopnice okazał się bardzo udany. W finałach XXVI Halowych Mistrzostw Limanowskiego Podokręgu w Piłce Nożnej nasza reprezentacja pokonała rywali i zdobyła tytuł najlepszej drużyny tych mistrzostw.

Podopieczni trenera Kazimierza Zawady, po rzutach karnych, pokonali w finałowym meczu MUKS Halny Kamienica. Trzecie miejsce wywalczyła Akademia Piłkarska Limanovia.

Ponadto najlepszym bramkarzem całego turnieju został okrzyknięty zawodnik Sokoła Słopnice Szymon Walczak. Natomiast w klasyfikacji strzelców na drugim miejscu, z ilością 11 zdobytych goli uplasował się jego kolega z drużyny Antoni Zawada.

Skład zwycięskiej drużyny żaków Sokoła Słopnice: Szymon Walczak, Szymon Czepiel, Szymon Wiktor, Jakub Talaska, Patryk Florek, Nikodem Bednarczyk, Antoni Zawada.

W najbliższą sobotę 6 stycznia 2018 r. zostaną również rozegrane finały Juniorów Młodszych i Juniorów Starszych, a 13 stycznia XXIV Mistrzostwa Limanowskiego PPN zakończą zmagania finałowe w kategoriach Orlik i Trampkarz. W rozgrywkach tych wezmą udział także reprezentacje Klubu Sportowego Sokół Słopnice.

Gratulujemy drużynie żaków i życzymy powodzenia młodym zawodnikom Sokoła Słopnice w kolejnych rozgrywkach!