PODSUMOWANIE TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

W dniu 4 marca br. na hali przy Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach rozegrano Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej halowej. Turniej organizowany był dla zespołów z rocznika 2002 i starszych.

 

Do rozgrywek zgłosiło się łącznie 13 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy: dwie czterozespołowe i jedną pięciozespołową. Drużyny na tym etapie rozgrywek zagrały systemem „każdy z każdym”. Awans do kolejnej fazy turnieju uzyskały po dwie najlepsze drużyny każdej z grup.  I tak z grupy A awans uzyskały: FC Kalkulejted oraz Bianconeri,  z grupy B: Bad Boys oraz AKS Wolni Strzelcy natomiast z grupy C: Polona Club oraz Alkoboy’e. W drugim etapie rozgrywek zespoły zostały podzielone na dwie trzyzespołowe grupy. I tak w grupie D najlepszym zespołem okazała się drużyna Alkoboy’e, a w grupie E ekipa Polona Club, uzyskując awans do finału rozgrywek. W meczu o 3 miejsce zagrali AKS Wolni Strzelcy z drużyną Bad Boys. Po bardzo zaciętym spotkaniu, zwycięzcę wyłoniły rzutu karne, w których lepsza okazała się drużyna AKS Wolni Strzelcy, zajmując tym samym miejsce na najniższym stopniu podium. W meczu finałowym drużyna Alkoboy’e pewnie pokonała Polone Club, tym samym zwyciężając w tegorocznej edycji rozgrywek.

 

Mecz o trzecie miejsce:

AKS Wolni Strzelcy – Bad Boy’s 1:1 (4:3 po karnych)

 

Finał:

Alkoboy’e – Polona Club 2 :0Skład zwycięskiej drużyny: Dominik Papież, Dawid Papież, Donat Papież, Krystian Curzydło, Jakub Curzydło, Szczepan Wojcieszak, Mateusz Pałka, Krzysztof Kordeczka, Piotr Podgórny

 

Rozdane zostały również wyróżnienia indywidualne:
Krzysztof Kordeczka (Alkoboy’e) – najlepszy bramkarz turnieju,
Patryk Nowak (Polona Club) – król strzelców turnieju,
Dominik Papież (Alkoboy’e) – najlepszy zawodnik turnieju.

 

Najlepsze drużyny otrzymały puchary, medale, piłki oraz statuetki za wyróżnienia indywidualne, które wręczył Wójt Gminy Słopnice - Adam Sołtys. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 

 Wszystkim drużynom dziękujemy za przybycie oraz udział w halowej edycji Turnieju o Pucharu Wójta Gminy Słopnice oraz zapraszamy na letni turniej.

Tagi

GALERIA