RUSZA "AKTYWNY I BEZPIECZNY SENIOR 2018"

Już w najbliższy poniedziałek, 23 kwietnia br. rozpocznie się rekrutacja do projektu socjalnego "Aktywny i bezpieczny Senior", którą przeprowadzi Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słopnicach. Projekt skierowany jest do osób, które ukończyły 60 rok życia i chcą aktywnie spędzać czas wolny oraz rozwijać swoje zainteresowania.


Od dnia 23.04.2018 roku Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słopnicach rozpoczyna rekrutację do projektu socjalnego ,,Aktywny i bezpieczny senior”. Będzie to kontynuacja działań podejmowanych w latach ubiegłych. Projekt skierowany jest do osób, które ukończyły 60 rok życia  i chcą aktywnie spędzać czas wolny oraz rozwijać swoje zainteresowania.
W ramach projektu planujemy wyjazdy w niedalekie lecz ciekawe okolice, piesze wycieczki, spotkania integracyjne itp. Dla osób zainteresowanych możliwe będą także konsultacje z fizjoterapeutą.
Do udziału w projekcie niezbędne jest wypełnienie formularza rekrutacyjnego oraz przeprowadzenie wywiadu środowiskowego.
Udział w projekcie jest niezależny od dochodu, natomiast niektóre wydarzenia będą wymagały wkładu własnego uczestników w formie pokrycia kosztów posiłku lub kosztów wstępu.
Wszelkie informacje dotyczące projektu socjalnego ,,Bezpieczny i aktywny senior” można uzyskać osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Słopnicach (pokój nr 1) lub pod nr telefonu: 18 3347431 lub 18 3347430

Serdecznie zachęcamy do udziału w projekcie!