PODSUMOWANIE ROZGRYWEK O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE

W dniu 21 lipca br. na stadionie „KS Sokół Słopnice” przy Gminnym Kompleksie Sportowym rozegrano Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej. O tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej walczyło 10 zespołów.

 

Do rozgrywek zgłosiło się łącznie 10 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy: dwie trzyzespołowe i jedną czterozespołową. Drużyny na tym etapie rozgrywek zagrały systemem „każdy z każdym”. Awans do kolejnej fazy turnieju uzyskały po dwie najlepsze drużyny każdej z grup.  I tak z grupy A awans uzyskały: Alkoboy’e oraz Sp… Ziomki,  z grupy B: Polona Klub oraz FC Kalkulejted natomiast z grupy C: Bad Boys oraz Dzioł Dziołówka. W drugim etapie rozgrywek zespoły zostały podzielone na dwie trzyzespołowe grupy. I tak w grupie D najlepszym zespołem okazała się drużyna Bad Boys, a w grupie E ekipa Polona Klub, uzyskując awans do finału rozgrywek. W meczu o 3 miejsce zagrali FC Kalkulejted z drużyną Dzioł Dziołówka. Zdecydowanie lepsza okazała się drużyna FC Kalkulejted pewnie pokonując rywali 6:0 i tym samym zajmując miejsce na najniższym stopniu podium. W meczu finałowym po bardzo emocjonującym spotkaniu lepsza okazała się drużyna Bad Boys, która pokonała Polone Klub 3:2 zwyciężając w tegorocznej edycji rozgrywek.

 

Mecz o III miejsce:

FC Kalkulejted 3 : 0 Dzioł Dziołówka

Finał:

Bad Boys 3 : 2 Polona Klub

 

Zwycięski skład: Janusz Klimek, Piotr Więcek, Marcin Postrożny, Piotr Uberman, Paweł Grucel, Artur Matras, Andrzej Kęska, Kamil Śliwa, Tomasz Potaczek, Krzysztof Śliwa.

 

Rozdane zostały również wyróżnienia indywidualne:

Sławomir Porębski (FC Kalkulejted) – król strzelców turnieju,

Paweł Grucel – (Bad Boys) najlepszy zawodnik turnieju,

Tomasz Potaczek (Bad Boys) – najlepszy bramkarz turnieju,

 

Wszystkie drużyny otrzymały piłki a najlepsze również puchary, medale oraz statuetki za wyróżnienia indywidualne, które wręczył Wójt Gminy Słopnice - Adam Sołtys, Przewodniczący Rady Gminy Słopnice – Józef Filipiak oraz Wiceprzewodniczący Rady Słopnice – Józef Bednarczyk. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Tagi

GALERIA