APEL - DOBROCZYNNA POMOC NA LECZENIE

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Słopnice! W ostatnim czasie dotarła do nas informacja o ciężkiej chorobie członka Zespołu Gorgany ze Lwowa – Leszka Kogut. Gorgany to zaprzyjaźniony i blisko związany z naszą miejscowością zespół z Ukrainy, który kilkakrotnie bezinteresownie i dobroczynnie występował Słopnicach na wielu imprezach.

 Gorgany  to zaprzyjaźniony i blisko związany z naszą miejscowością zespół z Ukrainy, który kilkakrotnie bezinteresownie i dobroczynnie występował  Słopnicach na wielu imprezach, przeglądach i festynach parafialnych. Dzięki tej współpracy, także nasze lokalne zespoły mogły poznać piękne zabytki i kulturę Lwowa (występując na scenie Filharmonii Lwowskiej i uczestnicząc w Międzynarodowym Festiwalu Twórczości Dziecięcej itp). Zespół ten potrzebuje naszego wsparcia!  Dlatego dzisiaj zwracamy się do wszystkich przyjaciół Zespołu Gorgany, a także mieszkańców Słopnic z gorącym apelem o dobroczynną pomoc i wsparcie leczenia.  

Zbiórka środków finansowych na ten cel odbędzie się:

  • kwesta do puszek w parafii św. Andrzeja Apostoła,  w niedzielę 19. sierpnia 2018 r. (po  mszach świętych) prowadzona przez członków Zespołu „Słopnicki Zbyrcok”.
  • zbiórka w parafii Słopnice Górne – o szczegółach  poinformujemy w najbliższym terminie.
  • indywidualne wpłaty można realizować  bezpośrednio na konto dolarowe

Bank: JSC KREDOBANK, Lwów, Ukraina;
SWIFT: WUCBUA2X
OLGA KOGUT
26201010620201 
IBAN: UA 613253650000026201010620201
z dopiskiem „Dobroczynna pomoc na leczenie”

 

Zawsze można było liczyć na Państwa pomoc , dlatego wierzymy, że i ten apel spotka się z zrozumieniem i wsparciem! Za każdy gest dobra I solidarnej pomocy już dzisiaj w imieniu własnym, Samorządu Gminy Słopnice  i Zespołu Gorgany serdecznie dziękujemy!

 

Wójt Gminy Słopnice
Adam Sołtys

Tagi

GALERIA