WYNIKI WYBORÓW DO RADY GMINY I WYBORÓW WÓJTA

Gminna Komisja Wyborcza w Słopnicach na posiedzeniu w dniu 22 października br. sporządziła protokół z wyborów do Rady Gminy Słopnice i protokół wyniku głosowania oraz wyników wyborów Wójta Gminy Słopnice. Prezentujemy oficjalne wyniki głosowania i skład rady w kadencji 2018-2023.

Okręg wyborczy nr 1

1.

KĘSKA Marcin Sylwester, lat 26
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

112

2.

WIKAR Bogumiła Anna, lat 52
zgłoszona przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

 

67

 

Okręg wyborczy nr 2

1.

KULPA Marek Wojciech, lat 37
zgłoszona przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

Obsadzenie mandatu bez głosowania

 

Okręg wyborczy nr 3

1.

WIĘCEK Jerzy Bogdan, lat 49
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

84

 

2.

SZCZECINA Arkadiusz Stanisław, lat 34
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

 

95

Okręg wyborczy nr 4

1.

FARON Wojciech Grzegorz, lat 30
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

114

2.

FILIPIAK Józef, lat 64
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

 

80

 

Okręg wyborczy nr 5

1.

BIEŃ Przemysław Andrzej, lat 25
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

97

2.

KUREK Adela Dorota, lat 50
zgłoszona przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

 

60

 

Okręg wyborczy nr 6

1.

MATUSIAK Janusz Leszek, lat 41
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

67

2.

KULPA Irena Janina, lat 48
zgłoszona przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

 

82

Okręg wyborczy nr 7

1.

ŚLAZYK Anna, lat 52
zgłoszona przez  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

94

 

2.

BULANDA Józefa, lat 54
zgłoszona przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

 

104

Okręg wyborczy nr 8

1.

CZEPIEL Krystyna Anna, lat 46

zgłoszona przez  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

71

2.

CURZYDŁO Józef, lat 61
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

 

143

Okręg wyborczy nr 9

1.

FRANCZAK Adam Stanisław, lat 47
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

75

2.

BEDNARCZYK Józef, lat 60
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

 

122

Okręg wyborczy nr 10

1.

ŚLIWA Stanisław Adam, lat 42
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

43

2.

ŚLAZYK Tadeusz Adam, lat 46

zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE

 

107

Okręg wyborczy nr 11

1.

PACHUT Maria Magdalena, lat 37
zgłoszona przez  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

49

2.

ŚLAZYK Henryk Stanisław, lat 61
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

 

74

Okręg wyborczy nr 12

1.

PORĘBSKI Marian, lat 55
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

 

Obsadzenie mandatu bez głosowania

Okręg wyborczy nr 13

1.

PIERZCHAŁA Dorota, lat 46
zgłoszona przez  Komitet Wyborczy PSL

 

37

2.

ŚLAZYK Krzysztof, lat 38
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

 

87

3.

KĘSKA Piotr Stanisław, lat 49
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE”

 

86

Okręg wyborczy nr 14

1.

LISZKA Józef Kazimierz, lat 63
zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

Obsadzenie mandatu bez głosowania

Okręg wyborczy nr 15

1.

CURZYDŁO Elżbieta, lat 51
zgłoszona przez  Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

 

Obsadzenie mandatu bez głosowania

 

Wymaganą liczbę głosów uzyskał i został wybrany na Wójta Gminy Słopnice

 

Nazwisko i imię

Liczba głosów ważnych za wyborem

Liczba głosów ważnych przeciw wyborowi kandydata

SOŁTYS Adam zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "NASZE SŁOPNICE"

 

2271

 

293

 

 

 

FREKWENCJA WYBORCZA DLA GMINY SŁOPNICE WYNIOSŁA 53,38 %

 

 

PROTOKÓŁ WYNIKÓW GŁOSOWANIA I WYNIKÓW WYBORÓW WÓJTA GMINY SŁOPNICE

PROTOKÓŁ Z WYBORÓW DO RADY GMINY SŁOPNICE

ZBIORCZE INFORMACJE PAŃSTWOWA KOMISJA WYBORCZA