NAJPIĘKNIEJSZE KARTKI ŚWIĄTECZNE

Dzisiejszy dzień dla biblioteki publicznej w Słopnicach był wyjątkowy bowiem zawitali do niej autorzy najpiękniejszych kartek świątecznych. W przepięknej zimowej aurze nastąpiło uroczyste podsumowanie grudniowego konkursu oraz wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów.

Na sali zasiedli główni bohaterowie uroczystości wraz ze swoimi opiekunami, nauczycielami i rodzicami oraz dyrektorami szkół.   Zebranych gości powitał  Wójt Gminy Słopnice Adam Sołtys, Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola Marek Mrózek oraz Kierownik biblioteki Anna Katarzyna Zawada.

Oto laureaci konkursu:

KATEGORIA I  – ODDZIAŁY  3-latków:
I m - WIKTORIA CURZYDŁO  -  ZSPiP, opiekun: Anna Więcek
II m - JAN MICHURA – ZPO opiekun: Jolanta Pach
III m - AMELIA FLOREK –  SP 3, opiekun: Monika Florek
        
WYRÓŻNIENIE:
Marcel Ślusarczyk – ZPO opiekun: Anna Mrózek
Rita Zborowska –SP 3   opiekun: Monika Florek
Dawid Banach – ZSPiP opiekun: Anna Więcek
DYPLOMY ZA UDZIAŁ:
Amelia Kuzar – SP 3 opiekun: Monika Florek
Maja Piaskowy – ZPO  opiekun: Anna Mrózek
Wiktor Kulpa – ZPO opiekun: Anna Mrózek


KATEGORIA II – ODDZIAŁY 4- latków:
I m - MAŁGORZATA KĘDROŃ – SP 3, opiekun: Monika Florek,
II m - KSAWERY KLIMEK - ZSPiP, opiekun: Anna Więcek
III m - WIKTORIA BARANOWSKA –  SP 4, opiekun: Barbara Ryż
IV m - MILENA MŁOTKOWSKA – ZPO, opiekun: Agnieszka Opioła

WYRÓŻNIENIA:
Bartłomiej Reliński – ZPO, opiekun: Agnieszka Opioła
Błażej Florek – SP 3 , opiekun: Monika Florek
Karol Banach – SP 4 , opiekun: Barbara Ryż
Zuzanna Sobczyk – ZSPiP, opiekun: Anna Więcek
DYPLOMY ZA UDZIAŁ:
Nikola Banach – ZPO opiekun: Jolanta Pach
Aleksandra Strug – ZPO, opiekun: Agnieszka Opioła
Józef Trela – SP 3, opiekun: Monika Florek
Krystian Florek -  ZSPiP, opiekun: Anna Więcek i Patrycja Mielec-Wojcieszak
Szymon Kędroń – ZPO, opiekun: Jolanta Pach
           
KATEGORIA III – ODDZIAŁY 5 – latków:
I m - MARLENA WŁODARSKA– ZSPiP opiekun: Magdalena Górszczyk
II m - AGNIESZKA FLOREK  – SP 3, opiekun: Małgorzata Banach
III m - MILENA WÓJTOWICZ – ZPO, opiekun: Anna Nowak
IV m - WERONIKA FLOREK – SP 4, opiekun: Barbara Ryż
          
WYRÓŻNIENIE:
Łucja Pachut – SP 3 , opiekun: Małgorzata Banach
Tymon Kapera – ZSPiP, opiekun: Magdalena Górszczyk
Wiktoria Wąs – ZPO, opiekun: Anna Nowak
Emilia Bień – SP 4 , opiekun: Barbara Ryż
DYPLOMY ZA UDZIAŁ:
Hanna Trela – SP 3 , opiekun: Małgorzata Banach
Bartosz Kęska – SP 4, opiekun: Barbara Ryż
Szymon Wojcieszak – ZSPiP, opiekun: Magdalena Górszczyk
Oliwia Palacz – ZPO, opiekun: Anna Nowak

KATEGORIA IV – ODDZIAŁY 6 – LATKÓW:
I m - NIKOLA PALACZ – ZPO opiekun Dorota Smoter
II m - GRZEGORZ NAWALANIEC– SP 4 opiekun: Barbara Ryż
III m - MATEUSZ CZEPIEL– ZSPiP opiekun: Agata Knapik
IV m - BEATA KOŁODZIEJ – SP 3, opiekun: Małgorzata Banach
          
WYRÓŻNIENIE:
Jarosław Florek – ZSPiP, opiekun: Agata Knapik
Franciszek I Faustyna Mrózek – ZPO opiekun: Łucja Szczecina
Paweł Kędroń – SP 3  opiekun: Małgorzata Banach
Maksymilian Kowalczyk – SP 4, opiekun: Barbara Ryż


DYPLOMY ZA UDZIAŁ:
Karol Lis – SP 3 opiekun Małgorzata Banach
Amelia Opioła -  ZPO opiekun Dorota Smoter
Maksymilian Pach- ZSPiP opiekun: Agata Knapik
Joanna Pach – ZPO, opiekun: Dorota Smoter
Igor Kwiatkowski – ZPO, opiekun: Dorota Smoter
Wiktoria Chlebek – ZPO opiekun: Barbara Młynarczyk
Klara Zborowska -  ZPO opiekun  Łucja Szczecina
Paweł Wątor  -SP 4  opiekun: Barbara Ryż
Sylwia Podgórny– ZPO opiekun: Barbara Młynarczyk
Milena Sołtys – ZPO , opiekun: Łucja Szczecina
Martyna  Ślusarczyk – ZPO, opiekun Łucja Szczecina
Oliwia Krzak – ZPO, opiekun: Barbara Młynarczyk

 

Na zakończenie rozbrzmiała kolęda, którą wspólnie zaśpiewano oraz wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom!

 

Tagi

GALERIA