EMIL JUSZCZAK PO ZAWODACH W RIESA

Emil Juszczak ze Słopnic, startując w kolejnej rundzie Mistrzostw Świata w SuperEnduro potwierdził swoją rosnącą formę. Wyścig z czołówką najlepszych zawodników w tej dyscyplinie sportowej, ukończył na 7 pozycji. Zawody odbyły się 5 stycznia br. w Riesa (Niemcy).

W minioną sobotę 5 stycznia br. Emil Juszczak zawodnik klubu „Flow” ze Słopnic  rewelacyjnie zaprezentował się  podczas kolejnej rundy Mistrzostw Świata Superenduro w Riesa. Przypomnijmy, że Emil Juszczak obecny Mistrz Polski SuperEnduro w klasie Open, w tym sezonie  debiutuje w klasie Prestige współzawodnicząc  z absolutna czołówką tej dyscypliny – zawodnikami  fabrycznych Team-ów KTM i Husqvarna. Warto dodać, że startuje w zespole z  Taddym  Błażusiakiem i jako jeden z trzech zawodników reprezentuje Polskę w tej klasie wyścigów.

-  Nie ma lekko. Kto oglądał live wie, że Emilowi nawet zdarzyło się prowadzić wyścig, czy długo pozostawać w pierwszej piątce- czytamy w jednym z komentarzy teamu Emila. -  Raz już miałem cichą nadzieję, że dowiezie 4 pozycję... Zaistnieć w takiej stawce to nie lada wyczyn!

Występ Emila w Niemczech to 7 lokata w ostatecznej klasyfikacji II rundy FIM SuperEnduro World Championship w Sachsenarena Riesa. Po dwóch rundach Emil Juszczak zajmuje 12. miejsce w klasie Prestige.

 

Serdecznie gratulujemy i jeszcze z większym zaangażowaniem będziemy śledzić walkę Emila na torach kolejnej rundy Mistrzostw Świata. A ta będzie miała miejsce  już 26 stycznia br. w Madrycie.

Tagi

GALERIA