ZAPRASZAMY NA BIEGÓWKI

Aktualnie panują idealne warunki do skorzystania z tras narciarstwa biegowego Mogielica. Do dyspozycji miłośników biegówek dostępne są wszystkie trzy wersje tras. Jak do tej pory cieszą się sporym zainteresowaniem i dodatkowo, w słoneczną pogodę, rozpieszczają pięknym widokiem na Tatry i cały Beskid Wyspowy oraz bajkową scenerią.

Przy użyciu ratraku został wykonany ślady do stylu klasycznego i dowolnego na pętli 5 km i 21 km.  Wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z nartami biegowymi zapraszamy na „oślą łączkę”, znajdującą się bezpośrednio przy Stadionie LKS Zalesianka. Przypominamy również, że do dyspozycji jest bezpłatna wypożyczalnia nart oraz dogodne parkingi.

Tym, co nie mogą skorzystać z tras w najbliższym czasie, radzimy  pomyśleć o nich w kontekście choćby zbliżających się ferii zimowych. A te już rozpoczynają się od najbliższego weekendu - 12 stycznia!

Zachęcamy również  do śledzenia oficjalnego serwisu informacyjnego Tras Biegowych Mogielica, gdzie znajdą Państwo aktualne warunki, godziny pracy wypożyczalni oraz inne ciekawe materiały, w tym także relacje zdjęciowe.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

GALERIA