SPORTOWCY SOKOŁA NAGORDZENI W PLEBISCYCIE

W dniu 23 lutego 2019 roku odbyło się podsumowanie XXI Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza oraz Trenera Ziemi Limanowskiej 2018. W gronie sportowców docenionych przez internautów znaleźli się zawodnicy i trenerzy klubu Sokół Słopnice.

Podobnie jak w ostatnich latach, głosowanie przebiegało za pośrednictwem strony internetowej portalu Limanowa.in, który był głównym organizatorem wydarzenia. Nominowani w tegorocznej edycji plebiscytu zostali podzieleni na różne kategorie.
Tytuł najpopularniejszego piłkarza klasy okręgowej w 2018 roku otrzymał Patryk Nowak – KS Sokół Słopnice. Patryk otrzymał największą ilość głosów internautów i tym samym zdobył pierwsze miejsce w tej kategorii.  Niewątpliwie istotnym powodem do dumy dla klubu Sokół Słopnice jest fakt, iż do grona wyróżnionych dołączyli również dwaj trenerzy Artur Matras oraz Wojciech Tajduś. Trener Wojciech Tajduś otrzymał tytuł najpopularniejszego trenera klasy okręgowej w 2018 roku. Natomiast Artur Matras otrzymał trzecie miejsce w kategorii najpopularniejszego trenera grup młodzieżowych w 2018 roku.  

 

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim sportowcom oraz trenerom nominowanym w plebiscycie życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

GALERIA