POŻEGNANIE UCZNIÓW GIMNAJZUM

W tym roku szkolne mury opuścił ostatni rocznik gimnazjalistów. Na tą okoliczność, społeczeństwo szkolne Zespołu Placówek Oświatowych, w którego skład wchodziło Gimnazjum w Słopnicach, zorganizowało specjalną akademię.

Uroczyste pożegnanie ostatnich absolwentów gimnazjum miało miejsce 18 czerwca br. W czasie uroczystej akademii po raz ostatni został wprowadzony sztandar i odśpiewany hymn gimnazjum. Następnie każdy z uczniów i przybyłych gości mógł na chwilę przenieść się w sentymentalną podróż, podczas prezentacji kroniki gimnazjum za lata 1999-2019, prezentującej działalność edukacyjną oraz poza lekcyjną. Po podsumowaniu 20 lat pracy, nadszedł moment pożegnania uczniów. Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w tym roku ukończyło 117 absolwentów. Podczas uroczystej akademii najlepsi uczniowie odebrali nagrody i świadectwa z wyróżnieniem. Dla rodziców najlepszy uczniów czekały listy gratulacyjne.

Przed nimi czas wakacyjnego wypoczynku, a tuż po nim rozpoczecie nauki w wybranej przez siebie szkole średniej. Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji oraz powodzenia i sukcesów w dalszej edukacji!

GALERIA