PODSUMOWANIE ZMAGAŃ O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE 2019!

W dniu 28 lipca br. na stadionie KS Sokół Słopnice przy Gminnym Kompleksie Sportowym, dokończono przerwany tydzień wcześniej, przez niesprzyjające warunki pogodowe, Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej. Turniej organizowany był dla zawodników z rocznika 2003 i starszych.

Do rozgrywek zgłosiło się łącznie 9 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy (pięcio oraz cztero zespołowe). Drużyny na tym etapie rozgrywek zagrały systemem „każdy z każdym”. Awans do kolejnej fazy turnieju uzyskały po dwie najlepsze drużyny każdej z grup. I tak z grupy A awans uzyskały: Bad Boys oraz Legendy, z grupy B: Znajomi Sędziego oraz Polona Klub. Drużyny te zagrały w półfinałach, gdzie Polona Klub pokonała Bad Boys 2:1, natomiast Znajomi Sędziego po emocjonującym meczu, wygrali dopiero w rzutach karnych z Legendami 1:1 (2:0 k). W meczu o trzecie miejsce Legedny wysoko uległy Bad Boys 7:1, a w finale Znajomi Sędziego pewnie pokonali Polone Klub 3 :0.

 

Skład zwyciskiej drużyny - Znajomi Sędziego:

 

Rozdane zostały również wyróżnienia indywidualne:

 

Tomasz Potaczek (Znajomi sędziego) – najlepszy bramkarz turnieju,
Marcin Postrożny (Bad Boy's) – król strzelców turnieju,
Tomasz Potaczek (Znajomi sędziego) – najlepszy zawodnik turnieju

Najlepsze drużyny otrzymały puchary, medale, piłki oraz statuetki za wyróżnienia indywidualne, które podczas festyny sportowo - muzycznego "Fell the music" wręczył Wójt Gminy Słopnice - Adam Sołtys. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

Wszystkim drużynom dziękujemy za przybycie oraz udział w letniej edycji Turnieju o Pucharu Wójta Gminy Słopnice oraz zapraszamy na zimową edycję turnieju.

Tagi

GALERIA