"DOMOWY MAŁY MISTRZ"

Uczniowie Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola biorą udział już w III edycji Konkursu GRY I ZABAWY „Domowy Mały Mistrz”, który dedykowany jest dla dzieci ur. w 2007 i młodszych. Organizatorem konkursu jest Małopolski Szkolny Związek Sportowy.

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej aktywnej szkoły w województwie małopolskim w trakcie zawieszenia zajęć szkolnych oraz promowaniu ruchu i aktywności wśród dzieci szkolnej w warunkach domowych.

Zadaniem uczniów było nagranie krótkiego filmiku obrazującego wykonane ćwiczenie nie dłuższy niż 30 sekund oraz przesłanie do nauczyciela wychowania fizycznego ze szkoły, który zgłasza drużynę i zamieszcza filmiki tak aby organizator mógł zweryfikować udział dziecka w konkursie.

 

Nasza Szkołą podjęła wyzwanie. Uczniowie nagrywali swoje aktywności w warunkach domowych i w ogrodzie, zajmując II miejsce w I edycji Powiatowego Konkursu GIER i ZABAW „Domowy Mały Mistrz”. Filmiki zostały zamieszczone na stronie placówki.

W chwili obecnej szkoła czeka na wyniki II edycji Konkursu GIER i ZABAW „Domowy Mały Mistrz”, a także przygotowuje się do III edycji Małopolskiego Konkursu, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnej szkoły z województwa małopolskiego.


 

II miejsce w Powiatowym Konkursie „Domowy Mały Mistrz” I edycja

 

Klasyfikacja końcowa konkursu:

I m SP1 Mszana Dolna

II m ZSPiP Słopnice

III m SP Poręba Wielka

IV m SP Laskowa

V m SP1 Lubomierz

Nagrody w Konkursie : Zestaw sprzętu sportowego dla szkoły.

 

Serdecznie gratulujemy!