DOBRA PASSA NASZYCH SPORTOWCÓW!

Miniony weekend przeszedł już do historii, ale z pewnością na długo pozostanie w pamięci sportowców pochodzących ze Słopnic. Podczas zmagań, zawodnicy reprezentujący różnorodne dyscypliny sportowe osiągnęli bardzo wysokie wyniki.

Wprawdzie sezon większości dyscyplin sportowych dobiega końca, ale pomimo zmęczenia licznymi startami, sportowcy nie odpuszczają i kolejny raz udowodnili na co ich stać.

 

W dniach 18-20 września 2020 roku odbyły się X Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym. Warto nadmienić, że to już kolejne zawody z których team KovalDzik przywozi medale:

  • Piotr Kowalczyk - tytuł Mistrza Polski w kategorii do lat 23

  • Michał Kowalczyk - debiut i srebro w wyciskaniu do lat 20

  • Bartłomiej Kowalczyk - srebro do lat 23.

 

Podczas Joy Ride Małopolska Zakończenie Sezonu 2020 wyniki jakie osiągnęli zawodnicy klubu Gravity Revolt podczas nocnego zjazdu prezentują się następująco:

  • kat. Elita Damian Konstanty 1 miejsce

  • kat. Junior Sebastian Podgórski 1 miejsce

  • kat. Kobiety Oliwia Zielińska 1 miejsce

  • kat. Hobby Full Piotr Gaik 1 miejsce

  • kat. Masters 1 bez lic. Marek Bieda 1 miejsce

  • kat. Hobby Junior Damian Włodarczyk 3 miejsce.

Nocny zjazd to dość nietypowa forma rywalizacji, tym bardziej cieszy fakt, iż zawodnicy z klubu sportowego ze Słopnic zdominowali aż 6 z 12 konkurencji.

 

Emil Juszczak zawodnik klubu BKFM „FLOW” bierze udział w Mistrzostwach Słowacji Enduro, w których osiąga bardzo dobre wyniki. W miejscowości Gelnica, Emil zarówno pierwszy jak i drugi dzień kolejnej rundy Mistrzostw Słowacji Enduro, zakończył na 1 miejscu w klasie E3 oraz drugim w klasyfikacji generalnej.

 

Z kolejnych zwycięstw i punktów w tabeli cieszą się także zawodnicy i fani klubu sportowego KS Sokół Słopnice. W ostatnim meczu Watra Białka Tatrzańska uległa naszemu klubowi oddając zwycięstwo 1:3, bramki dla Sokoła strzelili Patryk Nowak, Dominik Grucel oraz Dominik Pach. Po ostatniej kolejce ligowej Sokół Słopnice zajmuje 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 16 pkt.

 

Tak liczne osiągnięcia sportowe naszych rodaków udowadniają, że aktywne spędzanie czasu może przerodzić się nie tylko w pasję ale w czynność bez której nie wyobrażamy sobie swojej codzienności.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników! Czas i ogrom pracy jaki wkładacie w przygotowania do zawodów z pewnością wynagradza Wam satysfakcja, poczucie spełnienia oraz radość kibiców. Na kolejne lata sportowej kariery życzymy mnóstwo wytrwałości i kolejnych sukcesów, z których będziemy mogli cieszyć się wspólnie.

 

GALERIA