UWAGA KONKURS! ZAPROJEKTUJ CENTRUM SŁOPNIC

SAMORZĄD UWAGA KONKURS! ZAPROJEKTUJ CENTRUM SŁOPNIC Wtorek, 6 lutego 2018 Gmina Słopnice zaprasza do udziału w konkursie na opracowanie „Koncepcji kształtowania przestrzeni publicznej w centrum miejscowości Słopnice”.

NABÓR WNIOSKÓW - WYMIANA ŹRÓDŁA CIEPŁA

SAMORZĄD NABÓR WNIOSKÓW - WYMIANA ŹRÓDŁA CIEPŁA Poniedziałek, 29 stycznia 2018 Wójt Gminy Słopnice ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na realizację w 2018 r. zadań inwestycyjnych w ramach „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Słopnice”. Zapraszamy mieszkańców do zapoznania się z informacją i składania wniosków.

TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE

SPORT TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE Czwartek, 15 lutego 2018 Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej. Zawody zostaną rozegrane 4 marca br. na hali przy Zespole Placówek Oświatowych. Drużyny należy zgłaszać osobiście w siedzibie budynku Urzędu Gminy w Słopnicach (pok. nr 11) lub drogą elektroniczną na adres mailowy: gmina@slopnice.pl do dnia 28 lutego.

HARMONOGRAM KLUBOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

SPORT HARMONOGRAM KLUBOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ Czwartek, 15 lutego 2018 W związku z organizacją VIII Klubowego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej halowej poniżej zamieszczamy harmonogram rozgrywek. Turniej młodzików odbędzie się dnia 19-stego lutego br. natomiast turniej trampkarzy 20-stego lutego. Zawody rozgrywane będą na hali przy Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach.

SREBRNE ROZETY NA GÓRALSKIM KARNAWALE

KULTURA SREBRNE ROZETY NA GÓRALSKIM KARNAWALE Poniedziałek, 12 lutego 2018 Zespół Regionalny „Słopniczanie” wystąpił na 46. Góralskim Karnawale w Bukowinie Tatrzańskiej. Zaprezentował się na scenie podczas Ogólnopolskiego Konkursu Grup Kolędniczych. Występ „Z Turoniem” został nagrodzony Srebrnymi Rozetami Góralskimi. Gratulujemy!

HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH

AKTUALNOŚCI HARMONOGRAM ZEBRAŃ WIEJSKICH Piątek, 9 lutego 2018 Szanowni mieszkańcy! Informujemy, że w lutym, na terenie gminy Słopnice odbędą się zebrania wiejskie dla poszczególnych sołectw. Spotkania odbędą się w dwie kolejne niedziele, tj. 18 i 25 lutego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem i tematyką spotkań oraz zachęcamy do udziału w spotkaniach.

PROPOZYCJE BIBLIOTEKI NA FERIE

SAMORZĄD PROPOZYCJE BIBLIOTEKI NA FERIE Środa, 7 lutego 2018 Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkich swoich czytelników, jak również pozostałe dzieci i młodzież do wspólnego spędzania zimowych ferii. W planie ciekawe warsztaty i wyjazdy.

ORGANIZACJA OPIEKI NAD OSOBĄ ZALEŻNĄ

KOMUNIKATY ORGANIZACJA OPIEKI NAD OSOBĄ ZALEŻNĄ Poniedziałek, 29 stycznia 2018 Fundacja KTO Kultura – Troska Otwartość wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Słopnicach zaprasza rodziny osób starczych/obłożnie chorych do współpracy oferując bezpłatne doradztwo i instruktaż pielęgnacyjny przeprowadzony w domu podopiecznego.

PROBLEM Z WYBOREM NAJPIĘKNIEJSZEJ KARTKI

KULTURA PROBLEM Z WYBOREM NAJPIĘKNIEJSZEJ KARTKI Wtorek, 9 stycznia 2018 Przed trudnym wyborem stanęło jury konkursowe odpowiedzialne za wyłonienie finalistów konkursu na najpiękniejszą Kartkę Świąteczną Bożonarodzeniową. Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęły aż 44 prace. O wyborze przesądził w ostateczności osobisty wkład w wykonane elementów kartki i pomysłowość.

KOLEJNE WYGRANE DRUŻYN SOKOŁA SŁOPNICE

SPORT KOLEJNE WYGRANE DRUŻYN SOKOŁA SŁOPNICE Poniedziałek, 8 stycznia 2018 Za nami kolejny weekend Halowych Mistrzostw Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Dorobek pucharowy klubu Sokół Słopnice tegorocznej edycji powiększył się o kolejne dwa tytuły. To za sprawą zwycięstwa drużyny Juniorów Młodszych oraz wygranej w Pucharze Prezesa PZPN na szczeblu Limanowskiego PPN dla rocznika 2007.

GALERIA