PŁATNOŚCI BEZGOTÓWKOWE W KASIE URZĘDU

SAMORZĄD PŁATNOŚCI BEZGOTÓWKOWE W KASIE URZĘDU Czwartek, 14 grudnia 2017 Informujemy Państwa, że w kasie Urzędu Gminy Słopnice można dokonywać płatności bezgotówkowych kartą płatniczą, a także za pomocą telefonu komórkowego z użyciem aplikacji „BLIK”. W ten sposób można m.in. zapłacić podatek, należność za wodę, śmieci oraz uregulować inne zobowiązania.

TRZECIA LOKATA MISTRZOSTW ŚWIATA SUPERENDURO W KLASIE JUNIOR

SPORT TRZECIA LOKATA MISTRZOSTW ŚWIATA SUPERENDURO W KLASIE JUNIOR Poniedziałek, 11 grudnia 2017 W sobotni wieczór 9 grudnia br. w Tauron Arenie Kraków, wspólnie ze światową czołówką zawodników stanął do wyścigu Mistrzostw Świata SuperEnduro Emil Juszczak ze Słopnic. Wspólnie z dwoma innymi reprezentantami naszego kraju rywalizował w klasie Junior. Po niesamowicie zaciętej batalii Emil Juszczak zajął 3 miejsce i stanął na podium. To ogromy sukces naszego sportowca w tej randze zawodów!

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2017 W SPORTACH MOTOCYKLOWYCH

SPORT ZAKOŃCZENIE SEZONU 2017 W SPORTACH MOTOCYKLOWYCH Wtorek, 5 grudnia 2017 W pierwszą sobotę grudnia, w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyło się uroczyste zakończenie sezonu w sportach motocyklowych. W spotkaniu koronującym tegoroczne rywalizacje zawodników w tej dyscyplinie uczestniczył także Emil Juszczak ze Słopnic, zawodnik klubu motorowego BKMF Flow Słopnice i członek załogi Joniec Team.

SPÓŁDZIELNIA „OKNO NA ŚWIAT” W GRONIE LIDERÓW

SAMORZĄD SPÓŁDZIELNIA „OKNO NA ŚWIAT” W GRONIE LIDERÓW Piątek, 1 grudnia 2017 Działalność Spółdzielni Socjalnej „Okno na Świat” ze Słopnic została wyróżniona w Konkursie Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2017. W dniu 9 listopada 2017 r. w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie specjalne wyróżnienie odebrała Prezes Elżbieta Banach.

UWAGA! ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

SAMORZĄD UWAGA! ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Wtorek, 21 listopada 2017 W związku z przeprowadzonym remontem drogi powiatowej została wprowadzona stała zmiana w organizacji ruchu drogowego na skrzyżowaniu przed urzędem gminy. Ruch wokół urzędu odbywać się będzie jednokierunkowo.

RÓB TO CO KOCHASZ – ZACHĘCAŁ ARKADIO

EDUKACJA RÓB TO CO KOCHASZ – ZACHĘCAŁ ARKADIO Piątek, 17 listopada 2017 Wczoraj, 16 listopada młodzież naszych szkół spotkała się z autorem i inicjatorem ogólnopolskiej akcji społecznej „Rób to co kochasz”, raperem, freestyle'owcem Arkadiuszem Zbozieniem, pseudonim Arkadio. W czasie pobytu w Słopnicach, idol młodzieży podzielił się własnymi doświadczeniami i autorskim programem w zakresie profilaktyki uzależnień.

INFORMACJA O GRANTACH NA PRZYSZŁY ROK

SAMORZĄD INFORMACJA O GRANTACH NA PRZYSZŁY ROK Środa, 4 października 2017 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z informacją o projektach grantowych, które będą realizowane w przyszłym roku przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Przyjazna Ziemia Limanowska".

GALERIA