PODSUMOWANIE KONKURSU "ODBLASKOWA SZKOŁA"

EDUKACJA PODSUMOWANIE KONKURSU Środa, 13 listopada 2019 Od początku bieżącego roku szkolnego Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Słopnicach uczestniczył w konkursie „Odblaskowa Szkoła”. Pora zatem na podsumowanie akcji, której celem jest promowanie inicjatyw związanych z bezpieczeństwem uczniów w ruchu drogowym.

WIDOCZNI I BEZPIECZNI

EDUKACJA WIDOCZNI I BEZPIECZNI Poniedziałek, 4 listopada 2019 W bieżącym roku szkolnym Szkoła Podstawowa Nr1 w Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach po raz kolejny przystąpiła do konkursu „Odblaskowa Szkoła”. Jest to X edycja Małopolskiego Konkursu, organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolską Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Małopolski Urząd Wojewódzki oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

INSCENIZACJA BEZPIECZNIE NA DRODZE

EDUKACJA INSCENIZACJA BEZPIECZNIE NA DRODZE Piątek, 25 października 2019 W dniu 24.10.2019 r. uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej nr 1 w Słopnicach pod kierunkiem Pani Ewy Więcek przedstawili inscenizację pt.: „Bezpieczni na drodze” dla ponad 130 seniorów ze Związku Emerytów i Rencistów Rzeczpospolitej Powiatu Limanowskiego. Przedstawienie to odbyło się w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”.

HARCERZEM BYĆ !!!

EDUKACJA HARCERZEM  BYĆ !!! Piątek, 25 października 2019 19 października 2019r uroczyste przyrzeczenie harcerskie złożyli członkowie drużyny harcerskiej „Druhy Mogielicy” powstałej przy Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach. Przyrzeczenie odbyło się w obecności Komendanta Gorczańskiego Hufca ZHP pwd Grzegorza Jasińskiego, Wójta Gminy Słopnice Pana Adama Sołtysa oraz drużynowych poszczególnych drużyn zuchów i harcerzy powiatu limanowskiego.

ODBLASKOWI UCZNIOWIE ZSPiP W KRAKOWIE

EDUKACJA ODBLASKOWI UCZNIOWIE ZSPiP W KRAKOWIE Czwartek, 24 października 2019 W dniu 21 października krakowscy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krakowie gościli dzieci z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Słopnicach.

RELACJA MŁODZIEŻY Z WYJAZDU DO WATYKANU

EDUKACJA RELACJA MŁODZIEŻY Z WYJAZDU DO WATYKANU Wtorek, 18 czerwca 2019 W dniach 1-6 czerwca 2019 r. uczniowie Wolontariatu Szkolnego „Płomień miłosierdzia” z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Słopnicach wyjechali na wycieczkę – pielgrzymkę do Włoch i grobu Ojca Świętego Jana Pawła II. Wycieczka ta była nagrodą główną w ramach małopolskiego projektu „Mieć wyobraźnię miłosierdzia”.