"CZWÓRKA" PO RAZ DZIEWIĄTY W KONKURSIE "ODBLASKOWA SZKOŁA"

EDUKACJA Wtorek, 6 listopada 2018 Tegoroczna edycja "Odblaskowej szkoły" jest dla Szkoły Podstawowej Nr 4 kolejnym wyzwaniem w staraniach o promowanie bezpieczeństwa drogowego wśród uczniów oraz osób starszych. Kontynuując działania związane z konkursem „Odblaskowa Szkoła” zorganizowano szereg ciekawych akcji.

UCZNIOWIE "TRÓJKI" TEŻ NOSZĄ ODBLASKI

EDUKACJA UCZNIOWIE Piątek, 2 listopada 2018 W roku szkolnym 2018/2019 Szkoła Podstawowa nr 3 w Słopnicach po raz pierwszy zgłosiła swój udział w konkursie o tematyce bezpieczeństwa na drodze pt. „Odblaskowa szkoła”.

JEDYNKA TEŻ JEST "ODBLASKOWĄ SZKOŁĄ"

EDUKACJA JEDYNKA TEŻ JEST Wtorek, 30 października 2018 Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach, to kolejna szkoła, która dołączyła do grona "Odblaskowych szkół". Poprzez różnorodne działania profilaktyczne i dydaktyczne wszyscy uczniowie szkoły, od najmłodszych do najstarszych poznali zasady rozważnego i mądrego zachowania się na drodze.

WYJĄTKOWO ODBLASKOWY CZAS W SZKOLE „DWÓJCE”

EDUKACJA WYJĄTKOWO ODBLASKOWY CZAS W SZKOLE „DWÓJCE” Poniedziałek, 29 października 2018 Dla społeczności szkolnej Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Słopnicach zawsze priorytetem profilaktyki było i jest bezpieczeństwo uczniów, czego dowodem są certyfikaty „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo”, otrzymane dwukrotnie od Małopolskiej Policji w Krakowie. Kontynuując profilaktykę w tym zakresie, szkoła stara się o kolejny tytuł lidera.