ZNAMY LAUREATÓW KONKURSU CZYTELNICZEGO

EDUKACJA ZNAMY LAUREATÓW KONKURSU CZYTELNICZEGO Piątek, 16 marca 2018 Dnia 14 marca 2018 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach odbył się I Gminny Konkurs Czytelniczy, który zainaugurowała dyrektor szkoły Renata Młynarczyk – Pach. Uczniowie wszystkich szkół z terenu gminy Słopnice mogli wykazać się znajomością literatury dla dzieci i młodzieży w dwóch kategoriach: klasy IV-VI oraz VII i gimnazjum.

SPOTKANIE Z PANIĄ LEŚNIK W "CZWÓRCE"

EDUKACJA SPOTKANIE Z PANIĄ LEŚNIK W Czwartek, 15 marca 2018 W ramach edukacji przyrodniczej, najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 odbyli bardzo ciekawe spotkanie z pracownikiem Nadleśnictwa Limanowa. Tematem prelekcji i rozmów było szeroko rozumiane funkcjonowanie lasów naszego Beskidu Wyspowego, ich rola i tajemnicze życie ich mieszkańców.

NASZA MŁODZIEŻ WZIĘŁA UDZIAŁ W "BIEGU WILCZYM TROPEM"

EDUKACJA NASZA MŁODZIEŻ WZIĘŁA UDZIAŁ W Wtorek, 6 marca 2018 W ostatnią niedzielę, 4 marca br. w całym kraju organizowano zawody sportowe pod nazwą "Bieg Wilczym Tropem". To bieg upamiętniający działalność Żołnierzy Niezłomnych, walczących w latach 1944-1956 o niepodległą Polskę z sowieckim okupantem. Nasi uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych w Słopnicach wraz z opiekunami przyłączyli się do akcji i wystartowali w tegorocznej edycji biegów organizowanej w Przyszowej.