JUNIORZY POUCZALI SENIORÓW

EDUKACJA JUNIORZY POUCZALI SENIORÓW Piątek, 20 października 2017 Wczoraj, 19 października br. w budynku Biblioteki Publicznej w Słopnicach odbyło się nietypowe szkolenie. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 wspólnie z przedszkolakami z Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Słopnicach instruowali seniorów w zakresie zachowania widoczności i bezpieczeństwa na drodze.

NAUCZYCIELE ZE SŁOPNIC OBCHODZILI SWOJE ŚWIĘTO

EDUKACJA NAUCZYCIELE ZE SŁOPNIC OBCHODZILI SWOJE ŚWIĘTO Środa, 18 października 2017 W poniedziałek, 16 października br., grono nauczycieli, pracowników administracji i obsługi szkół gminy Słopnice wzięło udział w uroczystości przygotowanej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, bliżej znanego nam pod nazwą Dnia Nauczyciela. Gościli na nim także emerytowani pedagodzy i osoby związane z oświatą i edukacją.

FITNESS I PŁYWANIE DLA UCZNIÓW

EDUKACJA FITNESS I PŁYWANIE DLA UCZNIÓW Poniedziałek, 25 września 2017 Zajęcia strefy fitness i lekcje pływania realizowane są od połowy września dla uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych z terenu gminy Słopnice. Projekty z dofinansowaniem ze środków ministerialnych i urzędu marszałkowskiego zostały przygotowane przy współpracy samorządu oraz szkół i mają zachęcić dzieci i młodzież do zwiększenia swojej aktywności ruchowej.