VI GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK ZA NAMI!

KULTURA VI GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK ZA NAMI! Czwartek, 23 stycznia 2020 Hala sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Słopnicach, w dniu 22 stycznia br. rozbrzmiewała pięknymi kolędami i pastorałkami. Miał tam miejsce VI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek.

KOLĘDOWY WEEKEND DLA NASZYCH ZESPOŁÓW REGIONALNYCH

KULTURA KOLĘDOWY WEEKEND DLA NASZYCH ZESPOŁÓW REGIONALNYCH Poniedziałek, 20 stycznia 2020 W miniony weekend zespoły regionalne z terenu Gminy Słopnice uczestniczyły m.in. w XXI Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych „Zagrojcie Ta Turoniowi” oraz w koncertach kolędniczych na terenie powiatu.

"OJCOWIE KONSPIRACJI ZIEMI LIMANOWSKIEJ 1939-1942"

KULTURA Wtorek, 14 stycznia 2020 Jest to projekt historyczno-edukacyjny, realizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Historii, Tradycji i Kultury Ziemi Skrzydlańskiej przy współpracy z samorządami: Gminą Dobra, Gminą Limanowa oraz Gminą Słopnice.

LAUREACI KONKURSU "ANIOŁY, ANIOŁKI, ANIOŁECZKI..."

KULTURA LAUREACI KONKURSU Czwartek, 9 stycznia 2020 Początek nowego roku w bibliotece to okres podsumowań konkursów o tematyce świątecznej. 8 stycznia br. miało miejsce uroczyste zakończenie i wręczenie nagród dla najmłodszych dzieci.