NOWI DYREKTORZY

SAMORZĄD NOWI DYREKTORZY Wtorek, 15 maja 2018 W czasie spotkania z dyrektorami szkół z terenu gminy Słopnice nastąpiło wręczenie aktów powierzenia stanowisk dyrektorskich na kolejną kadencję. Spotkanie odbyło się we wtorek, 15 maja br. w Urzędzie Gminy. Nominację na funkcję dyrektora odebrały trzy osoby. Jedna z nich będzie pełnić tę funkcję po raz pierwszy.

DZIEŃ STRAŻAKA

SAMORZĄD DZIEŃ STRAŻAKA Poniedziałek, 14 maja 2018 W dniu 13 maja br. strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Słopnicach Górnych i Ochotniczej Straży Pożarnej w Słopnicach Dolnych obchodzili swoje doroczne święto – Dzień Strażaka. W obchodach brała również udział gminna orkiestra dęta „Wiolin” (działająca przy OSP Słopnice Dolne).

RUSZA "AKTYWNY I BEZPIECZNY SENIOR 2018"

SAMORZĄD RUSZA Piątek, 20 kwietnia 2018 Już w najbliższy poniedziałek, 23 kwietnia br. rozpocznie się rekrutacja do projektu socjalnego "Aktywny i bezpieczny Senior", którą przeprowadzi Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słopnicach. Projekt skierowany jest do osób, które ukończyły 60 rok życia i chcą aktywnie spędzać czas wolny oraz rozwijać swoje zainteresowania.