WAKACJE ROZPOCZĘTE

SAMORZĄD WAKACJE ROZPOCZĘTE Czwartek, 5 lipca 2018 Dla przeszło 150 dzieci wakacje w Gminnej Bibliotece Publicznej w Słopnicach rozpoczęły się od długo wyczekiwanej wycieczki do największego parku rozrywki w Polsce – Energylandii w Zatorze.

PARAFIALNY FESTYN PO RAZ TRZYNASTY

SAMORZĄD PARAFIALNY FESTYN PO RAZ TRZYNASTY Środa, 4 lipca 2018 W niedzielę 1 lipca br., już po raz trzynasty mieszkańcy Słopnic i ich goście bawili się podczas festynu parafialnego. Impreza, choć od początku organizowana jest pod hasłem „I Ty Budujesz Kościół”, obecnie dedykowana jest tym, którzy swoją ofiarnością wsparli, budowę nowego kościoła parafialnego pw. Jana Pawła II w Słopnicach.

SENIORZY POZNALI TAJEMNICE ZIEMI SĄDECKIEJ

SAMORZĄD SENIORZY POZNALI TAJEMNICE ZIEMI SĄDECKIEJ Środa, 27 czerwca 2018 W poniedziałek 25 czerwca br. grupa uczestników projektu socjalnego „Aktywny i bezpieczny senior” wyjechała ze Słopnic w poszukiwaniu lokalnych atrakcji.

ŚWIADCZENIA RODZINNE-NOWY OKRES ZASIŁKOWY

SAMORZĄD ŚWIADCZENIA RODZINNE-NOWY OKRES ZASIŁKOWY Wtorek, 26 czerwca 2018 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słopnicach uprzejmie informuje, że wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczeń rodzinnych (zasiłek rodzinny, świadczenie wychowawcze 500+, świadczenie dobry start 300+) na nowy okres zasiłkowy 2018/2019 będą przyjmowane w formie tradycyjnej od 01 sierpnia 2018 r.

BIBLIOTEKA ZAPRASZA NA WSPÓLNE WAKACJE

SAMORZĄD BIBLIOTEKA ZAPRASZA NA WSPÓLNE WAKACJE Poniedziałek, 25 czerwca 2018 Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach zaprasza swoich czytelników do udziału w akcji „Wakacje z Biblioteką”. Na czas wakacyjnego wypoczynku wprowadza do swojego harmonogramu szereg ciekawych pozycji, a wśród nich wyjazdy, wycieczki i zajęcia edukacyjne. Oto co ma do zaoferowania na miesiąc lipiec.

RUSZA "AKTYWNY I BEZPIECZNY SENIOR 2018"

SAMORZĄD RUSZA Piątek, 20 kwietnia 2018 Już w najbliższy poniedziałek, 23 kwietnia br. rozpocznie się rekrutacja do projektu socjalnego "Aktywny i bezpieczny Senior", którą przeprowadzi Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słopnicach. Projekt skierowany jest do osób, które ukończyły 60 rok życia i chcą aktywnie spędzać czas wolny oraz rozwijać swoje zainteresowania.

GALERIA