INFORMACJA NFZ NA TEMAT USŁUG STOMATOLOGICZNYCH

SAMORZĄD INFORMACJA NFZ NA TEMAT USŁUG STOMATOLOGICZNYCH Czwartek, 15 marca 2018 W związku z zakończeniem działalności gabinetu stomatologicznego lek. dent. Bożeny Parchańskiej, mieszczącego się w Ośrodku Zdrowia w Słopnicach, samorząd Gminy Słopnice skierował do NFZ pismo w sprawie zwiększenia na terenie gminy Słopnice dostępności do bezpłatnych świadczeń leczenia stomatologicznego. W ostatnich dniach otrzymaliśmy informację Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Krakowie na ten temat. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z jego treścią.

ZDROWIE, EKOLOGIA I ROZRYWKA – FERIE Z BIBLIOTEKĄ

SAMORZĄD ZDROWIE, EKOLOGIA I ROZRYWKA – FERIE Z BIBLIOTEKĄ Poniedziałek, 26 lutego 2018 Tegoroczne ferie z Gminną Biblioteką Publiczną można z pewnością zaliczyć do aktywnych i interesujących. Przekonali się o tym przede wszystkim uczestnicy warsztatów i wyjazdów organizowanych za jej pośrednictwem, w okresie zimowej przerwy w nauce.

PODSUMOWANIE OBRAD W SOŁECTWACH

SAMORZĄD PODSUMOWANIE OBRAD W SOŁECTWACH Poniedziałek, 26 lutego 2018 W lutym odbyły się coroczne spotkania z mieszkańcami sołectw gminy Słopnice. Mieszkańcy wysłuchali m.in. sprawozdania z działalności samorządu za rok ubiegły, jak i poznali perspektywy budżetowe i plany inwestycyjne na 2018 rok. Przeważały rozmowy na temat nowego systemu segregacji śmieci oraz działań w zakresie programu likwidacji niskiej emisji.

WYNIK KONKURSU NA ZAGOSPODAROWANIE CENTRUM SŁOPNIC

SAMORZĄD WYNIK KONKURSU NA ZAGOSPODAROWANIE CENTRUM SŁOPNIC Wtorek, 6 lutego 2018 Ogłoszenie wyników konkursu na opracowanie „Koncepcji kształtowania przestrzeni publicznej w centrum miejscowości Słopnice”.