INFORMACJA

SAMORZĄD INFORMACJA Poniedziałek, 18 grudnia 2017 Uprzejmie informujemy, że w dniu 29 grudnia br. (tj. piątek) Urząd Gminy Słopnice będzie czynny w godz. 7.30- 13.00.

PŁATNOŚCI BEZGOTÓWKOWE W KASIE URZĘDU

SAMORZĄD PŁATNOŚCI BEZGOTÓWKOWE W KASIE URZĘDU Czwartek, 14 grudnia 2017 Informujemy Państwa, że w kasie Urzędu Gminy Słopnice można dokonywać płatności bezgotówkowych kartą płatniczą, a także za pomocą telefonu komórkowego z użyciem aplikacji „BLIK”. W ten sposób można m.in. zapłacić podatek, należność za wodę, śmieci oraz uregulować inne zobowiązania.

SPÓŁDZIELNIA „OKNO NA ŚWIAT” W GRONIE LIDERÓW

SAMORZĄD SPÓŁDZIELNIA „OKNO NA ŚWIAT” W GRONIE LIDERÓW Piątek, 1 grudnia 2017 Działalność Spółdzielni Socjalnej „Okno na Świat” ze Słopnic została wyróżniona w Konkursie Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2017. W dniu 9 listopada 2017 r. w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie specjalne wyróżnienie odebrała Prezes Elżbieta Banach.

UWAGA! ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU

SAMORZĄD UWAGA! ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Wtorek, 21 listopada 2017 W związku z przeprowadzonym remontem drogi powiatowej została wprowadzona stała zmiana w organizacji ruchu drogowego na skrzyżowaniu przed urzędem gminy. Ruch wokół urzędu odbywać się będzie jednokierunkowo.

INFORMACJA O GRANTACH NA PRZYSZŁY ROK

SAMORZĄD INFORMACJA O GRANTACH NA PRZYSZŁY ROK Środa, 4 października 2017 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z informacją o projektach grantowych, które będą realizowane w przyszłym roku przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Przyjazna Ziemia Limanowska".

GALERIA