SENIORZY SPOTKALI SIĘ W NOWYM ROKU

SAMORZĄD SENIORZY SPOTKALI SIĘ W NOWYM ROKU Czwartek, 17 stycznia 2019 Za nami już kolejne doroczne spotkanie seniorów. Na zaproszenie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wójta Gminy Słopnice w tym roku odpowiedziało ponad sto osób. W gronie szacownych gości znalazły się osoby samotne i w podeszłym wieku, emeryci, renciści, a także osoby, które wyraziły chęć udziału w spotkaniu.

PODSUMOWANIE ROKU 2018 - DANE STATYSTYCZNE

SAMORZĄD PODSUMOWANIE ROKU 2018 - DANE STATYSTYCZNE Czwartek, 3 stycznia 2019 Na początku nowego 2019 roku chcemy podzielić się z Państwem danymi statystycznymi podsumowującymi dwanaście miesięcy 2018 pod kątem tego, co zmieniło się w naszej gminie. Ilu mieszkańców liczą Słopnice? Ilu ślubów udzielono? Jakie imiona najczęściej nadawano noworodkom? Oto krótkie dane statystyczne.

BUDŻETOWA SESJA RADY GMINY

SAMORZĄD BUDŻETOWA SESJA RADY GMINY Poniedziałek, 31 grudnia 2018 Trzecie i zarazem ostatnie w tym roku posiedzenie Rady Gminy Słopnice miało charakter świąteczny, ale zapadły na nim także ważne decyzje związane z finansami na 2019 rok. Zaproszeni na sesję goście wysłuchali również sprawozdania z działalności samorządu za 2018 rok.