OGÓLNOPOLSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI I MARSZ NW

SPORT OGÓLNOPOLSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI I MARSZ NW Wtorek, 18 września 2018 W dniu 15 września br. na Zalesiu przy kompleksie sportowym odbył się Ogólnopolski Bieg Niepodległości i Marsz NW. Mimo niesprzyjającej aury pogodowej w biegach wzięło udział niespełna 200 dzieci w wieku od 2 do 15 lat. Natomiast Bieg Główny i Marsz NW zgromadził na starcie łącznie blisko 60 osób.

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE

SPORT PODSUMOWANIE ROZGRYWEK O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE Poniedziałek, 23 lipca 2018 W dniu 21 lipca br. na stadionie „KS Sokół Słopnice” przy Gminnym Kompleksie Sportowym rozegrano Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej. O tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej walczyło 10 zespołów.

PUCHAR PRZECHODNI DLA SOKOŁA SŁOPNICE!

SPORT PUCHAR PRZECHODNI DLA SOKOŁA SŁOPNICE! Wtorek, 3 lipca 2018 W minioną sobotę 30 czerwca br. na boisku KS Sokół Słopnice, przy Gminnym Kompleksie Sportowym, rozegrany został turniej piłki nożnej o Puchar Przechodni, zorganizowany w ramach współpracy międzynarodowej pomiędzy gminami polskim i słowackimi: Słopnice - Chlebnice i Dobra - Dlha nad Orawą.