Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU

SPORT Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU Środa, 18 października 2017 W miniony czwartek, 12 października na stadionie Klubu Sportowego Sokół Słopnice rozegrano finał powiatowy Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". W kategorii chłopców U-12 Gminę Słopnice reprezentowała drużyna Szkoły Podstawowej Nr 4 w składzie: Jakub Więcek, Bartosz Więcek, Filip Gaura, Maksymilian Bień, Szczepan Palacz, Przemysław Banach, Sebastian Kowalczyk, Karol Kulpa, Michał Banach, Kamil Gaura pod opieką nauczycielki Anety Florek.

GRAVITY REVOLT ZAKOŃCZYŁ SEZON

SPORT GRAVITY REVOLT ZAKOŃCZYŁ SEZON Środa, 11 października 2017 Wraz z początkiem października nadszedł koniec wyjątkowo długiego sezonu rowerowego dla zawodników klubu Gravity Revolt. Po 6 latach przerwy downhillowcy zawitali z powrotem na górze Skrzyczne (1257 m.n.p.m.) w Szczyrku, która jeszcze 6 lat temu wyłoniła Mistrza Polski, a teraz miała okazje zadecydować kto zdobędzie 1 miejsce w klasyfikacji generalnej!

MISTRZOSTWO EMILA W SUPERENDURO

SPORT MISTRZOSTWO EMILA W SUPERENDURO Poniedziałek, 9 października 2017 Zawodnicy SuperEnduro, w minioną sobotę 7 października, po raz ostatni w tym sezonie zmierzyli się w walce o punkty w Super Enduro. Tytuł Mistrza Polski 2017 w klasyfikacji open i zarazem zwycięzcą finałowej rundy polskiego cyklu tej dyscypliny sportowej został Emil Juszczak – zawodnik ze Słopnic i członek lokalnego klubu BKFM-FLOW.