KIERAT WYSTARTOWAŁ

SPORT KIERAT WYSTARTOWAŁ Piątek, 24 maja 2019 Punktualnie o godzinie 18.00 ze Słopnic wystartował XVI Międzynarodowego Ekstremalnego Maratonu Pieszego Kierat 2019. Z Gminnego Kompleksu Sportowego wyruszyło na trasę 563 miłośników marszobiegów z różnych części Polski oraz z zagranicy. Wszystkim życzymy powodzenia i bezpiecznego powrotu na metę!

MICHAŁ KOWALCZYK WICEMISTRZEM ŚWIATA Z TOKIO

SPORT MICHAŁ KOWALCZYK  WICEMISTRZEM ŚWIATA Z TOKIO Poniedziałek, 20 maja 2019 W miniony weekend Michał Kowalczyk ze Słopnic reprezentował Polskę, a także Gminę Słopnice w Mistrzostwach Świata w wyciskaniu leżąc klasycznym, które odbyły się w stolicy Japonii. Startem potwierdził swoją wysoką formę. Zdobył wysokie II miejsce oraz tytuł wicemistrza.

GRAVITY REVOLT ZNOWU W AKCJI

SPORT GRAVITY REVOLT ZNOWU W AKCJI Poniedziałek, 20 maja 2019 Z nadejściem wiosny rozpoczął się nowy sezon dla klubu sportowego Gravity Revolt. W ostatni weekend zawodnicy naszego miejscowego klubu zapoczątkowali tegoroczną edycję Pucharu Polski. Pierwszy sprawdzian formy odbył się na Górze Wdżar w Kluszkowicach.

ZAPROSZENIE - SPOTKANIE Z PRZYRODĄ

SPORT ZAPROSZENIE - SPOTKANIE Z PRZYRODĄ Czwartek, 9 maja 2019 Wójt Gminy Słopnice oraz Bielak Active kierują do uczniów i ich rodziców zaproszenie do udziału w półkolonii "Spotkanie z przyrodą", organizowanej w pierwszym tygodniu wakacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naboru.

OBIEGLI BESKID WYSPOWY

SPORT OBIEGLI BESKID WYSPOWY Środa, 8 maja 2019 W weekend majowy, od 3 do 5 maja br, odbył się bieg górski 100 Miles of Beskid Wyspowy. W pierwszej edycji biegu wystartowało ponad stu zawodników.Początek oraz meta znajdowała się na stadionie w Zalesiu.

"UMIEM PŁYWAĆ 2019”- UCZNIOWIE KLAS I - III UCZĄ SIĘ PŁYWAĆ W RAMACH PROJEKTU "JESTEŚMY NA FALI II”

SPORT Czwartek, 14 marca 2019 Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało kolejny już raz Gminie Słopnice dofinansowanie na realizację zajęć powszechnej nauki pływania dla najmłodszych uczniów klas od I do III szkół podstawowych.

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

SPORT PODSUMOWANIE ROZGRYWEK O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ Wtorek, 5 marca 2019 W dniu 3 marca br. na hali przy Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach Dolnych rozegrano Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej halowej. Turniej organizowany był dla zawodników z rocznika 2003 i starszych.

SPORTOWCY SOKOŁA NAGORDZENI W PLEBISCYCIE

SPORT SPORTOWCY SOKOŁA NAGORDZENI W PLEBISCYCIE Wtorek, 26 lutego 2019 W dniu 23 lutego 2019 roku odbyło się podsumowanie XXI Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza oraz Trenera Ziemi Limanowskiej 2018. W gronie sportowców docenionych przez internautów znaleźli się zawodnicy i trenerzy klubu Sokół Słopnice.

GALERIA