"UMIEM PŁYWAĆ 2019”- NAUKA PŁYWANIA UCZNIÓW KLAS I - III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ SŁOPNICE PN. "JESTEŚMY NA FALI II”

SPORT Czwartek, 14 marca 2019 Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało kolejny już raz Gminie Słopnice dofinansowanie na realizację zajęć powszechnej nauki pływania dla najmłodszych uczniów klas od I do III szkół podstawowych.

RUSZYŁY ZAPISY NA KIERAT 2019

SPORT RUSZYŁY ZAPISY NA KIERAT 2019 Wtorek, 5 marca 2019 Z początkiem marca ruszyły zapisy na XVI Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy Kierat 2019, który w tym roku odbędzie się w dniach 24-26 maja br. i po raz trzeci wystartuje ze Słopnic. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem imprezy i udziału!

GRAVITY REVOLT TRENUJE PRZED SEZONEM WE WŁOSZECH

SPORT GRAVITY REVOLT TRENUJE PRZED SEZONEM WE WŁOSZECH Wtorek, 5 marca 2019 Zawodnicy klubu rowerowego Gravity Revolt przebywają na zgrupowaniu we włoskim San Remo. Trenują na jednej z bardziej wymagających tras downhilowych, a zjazdy odbywają się pod okiem Mistrza Europy Sławka Łukasika.

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

SPORT PODSUMOWANIE ROZGRYWEK O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ Wtorek, 5 marca 2019 W dniu 3 marca br. na hali przy Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach Dolnych rozegrano Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej halowej. Turniej organizowany był dla zawodników z rocznika 2003 i starszych.

SPORTOWCY SOKOŁA NAGORDZENI W PLEBISCYCIE

SPORT SPORTOWCY SOKOŁA NAGORDZENI W PLEBISCYCIE Wtorek, 26 lutego 2019 W dniu 23 lutego 2019 roku odbyło się podsumowanie XXI Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza oraz Trenera Ziemi Limanowskiej 2018. W gronie sportowców docenionych przez internautów znaleźli się zawodnicy i trenerzy klubu Sokół Słopnice.