DRUGI RAZ NA PODIUM W HISZPANII

SPORT DRUGI RAZ NA PODIUM W HISZPANII Poniedziałek, 5 marca 2018 Emil Juszczak zawodnik BKFM Flow ze Słopnic zaliczył kolejny udany start w zawodach Mistrzostw Świata SuperEnduro. W minioną sobotę 3 marca br.,na torze w Bilbao wywalczył trzecie miejsce i znów stanął na podium. Wynik ten pozwolił awansować naszemu zawodnikowi na pozycję wicelidera tego cyklu Mistrzostw Świata w kategorii Junior.

"JESTEŚMY NA FALI" - LEKCJE PŁYWANIA

SPORT Czwartek, 1 marca 2018 Z dniem 1 marca br., po raz kolejny dzieci ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy rozpoczęły naukę pływania. Zajęcia pn. "Jesteśmy na fali" prowadzone są w ramach ministerialnego projektu "Umiem pływać".

MARATON PIESZY KIERAT WYSTARTUJE ZE SŁOPNIC - RUSZAJĄ ZAPISY

SPORT MARATON PIESZY KIERAT WYSTARTUJE ZE SŁOPNIC - RUSZAJĄ ZAPISY Wtorek, 27 lutego 2018 Już za dwa dni, a właściwie za kilkanaście godzin, bo 1 marca, ruszają zapisy na XV Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy Kierat 2018, który odbędzie się w dniach 25-27 maja br. Po raz drugi w historii tej imprezy, zawodnicy maratonu wystartują ze Słopnic. W tym roku dystans 100 km nieprzerwanego marszu po górach będzie prowadził po terenie dwóch Beskidów. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem imprezy i startu w zawodach!

ZAPRASZAMY NA BIEGÓWKI – WARUNKI IDEALNE

SPORT ZAPRASZAMY NA BIEGÓWKI – WARUNKI IDEALNE Poniedziałek, 26 lutego 2018 Wreszcie zapanowały idealne warunki do skorzystania z tras narciarstwa biegowego Mogielica. Do dyspozycji miłośników biegówek dostępne są wszystkie trzy "wersje" tras. Po raz pierwszy w tym sezonie zimowym został założony tor na Polanie Stumorgowej.

PODSUMOWANIE VIII KLUBOWEGO TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA

SPORT PODSUMOWANIE VIII KLUBOWEGO TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA Środa, 21 lutego 2018 W drugim tygodniu ferii 19 i 20 lutego br. na hali przy ZPO w Słopnicach rozegrano VIII Klubowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej halowej w kategorii młodzików oraz trampkarzy.

KOLEJNE WYGRANE DRUŻYN SOKOŁA SŁOPNICE

SPORT KOLEJNE WYGRANE DRUŻYN SOKOŁA SŁOPNICE Poniedziałek, 8 stycznia 2018 Za nami kolejny weekend Halowych Mistrzostw Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Dorobek pucharowy klubu Sokół Słopnice tegorocznej edycji powiększył się o kolejne dwa tytuły. To za sprawą zwycięstwa drużyny Juniorów Młodszych oraz wygranej w Pucharze Prezesa PZPN na szczeblu Limanowskiego PPN dla rocznika 2007.