MICHAŁ KOWALCZYK MEDALISTĄ MISTRZOSTW ŚWIATA

SPORT MICHAŁ KOWALCZYK MEDALISTĄ MISTRZOSTW ŚWIATA Piątek, 18 maja 2018 Michał Kowalczyk został medalistą Mistrzostw Świata Juniorów do lat 18 w wyciskaniu leżąc. Zawody odbyły się w Finlandii – Vantaa. Nasz reprezentant zaliczył wszystkie trzy podejścia i uzyskał wynik 145 kg.

ZBLIŻA SIĘ START MARATONU KIERAT

SPORT ZBLIŻA SIĘ START MARATONU KIERAT Czwartek, 10 maja 2018 W ostatni weekend maja 25-27 maja br., już po raz drugi w Słopnicach, odbywać się będzie w Słopnicach kolejna edycja Międzynarodowego Ekstremalnego Maratonu Pieszego Kierat 2018. W tym roku będzie to jubileuszowa XV edycja imprezy. Gmina Słopnice będzie gościć ponad 600 miłośników marszobiegów z różnych części Polski oraz z zagranicy, a na terenie naszej miejscowości będzie mieścić się start, meta oraz biuro zawodów.

KOLEJNY SUKCES W SPORTACH SIŁOWYCH

SPORT KOLEJNY SUKCES W SPORTACH SIŁOWYCH Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 Bartłomiej Kowalczyk ze Słopnic został Mistrzem Polski Juniorów do lat 20 w Trójboju Siłowym Klasycznym. O tytuł walczył w miniony weekend 21-22 kwietnia br. w Kielcach, podczas zawodów organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Serdecznie gratulujemy!

"JESTEŚMY NA FALI" - LEKCJE PŁYWANIA

SPORT Czwartek, 1 marca 2018 Z dniem 1 marca br., po raz kolejny dzieci ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy rozpoczęły naukę pływania. Zajęcia pn. "Jesteśmy na fali" prowadzone są w ramach ministerialnego projektu "Umiem pływać".