IX KLUBOWY TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE - HARMONOGRAM TRAMPKARZE i JUNIORZY MŁODSI

SPORT IX KLUBOWY TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE - HARMONOGRAM TRAMPKARZE i JUNIORZY MŁODSI Piątek, 18 stycznia 2019 Poniżej zamieszczamy harmonogram oraz regulamin IX Klubowego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej halowej w kategorii trampkarzy oraz juniorów młodszych/ Rozgrywki odbędą się dnia 23 i 24 stycznia (środa i czwartek) na hali przy Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach.

ZAPRASZAMY NA BIEGÓWKI

SPORT ZAPRASZAMY NA BIEGÓWKI Wtorek, 8 stycznia 2019 Aktualnie panują idealne warunki do skorzystania z tras narciarstwa biegowego Mogielica. Do dyspozycji miłośników biegówek dostępne są wszystkie trzy wersje tras. Jak do tej pory cieszą się sporym zainteresowaniem i dodatkowo, w słoneczną pogodę, rozpieszczają pięknym widokiem na Tatry i cały Beskid Wyspowy oraz bajkową scenerią.

EMIL JUSZCZAK PO ZAWODACH W RIESA

SPORT EMIL JUSZCZAK PO ZAWODACH W RIESA Poniedziałek, 7 stycznia 2019 Emil Juszczak ze Słopnic, startując w kolejnej rundzie Mistrzostw Świata w SuperEnduro potwierdził swoją rosnącą formę. Wyścig z czołówką najlepszych zawodników w tej dyscyplinie sportowej, ukończył na 7 pozycji. Zawody odbyły się 5 stycznia br. w Riesa (Niemcy).