PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE - WAŻNA INFORMACJA!

SPORT PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE - WAŻNA INFORMACJA! Czwartek, 11 lipca 2019 W związku z przerwaniem turnieju na skutek burzy oraz intensywnych opadów deszczu, informujemy, że kontynuacja rozgrywek została przeniesiona na przyszłą niedzielę - tj. 28 lipca 2019 r.

WAŁBRZYCH – STOLICA DZIECIĘCEJ PIŁKI NOŻNEJ

SPORT WAŁBRZYCH – STOLICA DZIECIĘCEJ PIŁKI NOŻNEJ Czwartek, 27 czerwca 2019 W dniach 21 – 23 czerwca w Wałbrzychu odbył się Finał Finałów Minimistrzostwa Deichmann 2019 w którym wystartowała drużyna orlików KS Sokół Słopnice. Jest to jedna z największych piłkarskich imprez sportowych dziecięcej piłki nożnej w Polsce. W tegorocznej XII edycji we wszystkich kategoriach wiekowych wzięło udział 1700 zespołów z całej Polski.

ZAPROSZENIE - SPOTKANIE Z PRZYRODĄ

SPORT ZAPROSZENIE - SPOTKANIE Z PRZYRODĄ Czwartek, 9 maja 2019 Wójt Gminy Słopnice oraz Bielak Active kierują do uczniów i ich rodziców zaproszenie do udziału w półkolonii "Spotkanie z przyrodą", organizowanej w pierwszym tygodniu wakacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naboru.

PODSUMOWANIE ROZGRYWEK O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

SPORT PODSUMOWANIE ROZGRYWEK O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ Wtorek, 5 marca 2019 W dniu 3 marca br. na hali przy Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach Dolnych rozegrano Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej halowej. Turniej organizowany był dla zawodników z rocznika 2003 i starszych.

SPORTOWCY SOKOŁA NAGORDZENI W PLEBISCYCIE

SPORT SPORTOWCY SOKOŁA NAGORDZENI W PLEBISCYCIE Wtorek, 26 lutego 2019 W dniu 23 lutego 2019 roku odbyło się podsumowanie XXI Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza oraz Trenera Ziemi Limanowskiej 2018. W gronie sportowców docenionych przez internautów znaleźli się zawodnicy i trenerzy klubu Sokół Słopnice.