TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE W PIŁCE NOŻNEJ - HARMONOGRAM ORAZ PODZIAŁ NA GRUPY

SPORT TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE W PIŁCE NOŻNEJ - HARMONOGRAM ORAZ PODZIAŁ NA GRUPY Piątek, 20 lipca 2018 W związku z organizacją Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej poniżej zamieszczamy niezbędne informacje.

PUCHAR PRZECHODNI DLA SOKOŁA SŁOPNICE!

SPORT PUCHAR PRZECHODNI DLA SOKOŁA SŁOPNICE! Wtorek, 3 lipca 2018 W minioną sobotę 30 czerwca br. na boisku KS Sokół Słopnice, przy Gminnym Kompleksie Sportowym, rozegrany został turniej piłki nożnej o Puchar Przechodni, zorganizowany w ramach współpracy międzynarodowej pomiędzy gminami polskim i słowackimi: Słopnice - Chlebnice i Dobra - Dlha nad Orawą.

TURNIEJ MUNIAK CUP W SŁOPNICACH

SPORT TURNIEJ MUNIAK CUP W SŁOPNICACH Poniedziałek, 25 czerwca 2018 Sympatycznym akcentem, kończącym rozgrywki ligowe sezonu wiosennego i zarazem rozpoczynającym sportowe wakacje, był Turniej Muniak Cup, rozegrany na boisku KS Sokół Słopnice, w miniony weekend 23-24 czerwca br. Towarzyskie rozgrywki w piłce nożnej zorganizowano w kategorii żaków i orlików. W dwudniowej imprezie sportowej uczestniczyło łącznie dwadzieścia drużyn piłkarskich, roczników 2007, 2008 i 2009.

GALERIA