"BAD BOYS" Z PUCHAREM WÓJTA!

W dniu 9 lutego br. na hali sportowej przy ZPO w Słopnicach Dolnych, rozegrano Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej halowej. Turniej organizowany był dla zawodników z rocznika 2004 i starszych.

 

Do rozgrywek zgłosiło się łącznie 12 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. Awans do kolejnej fazy turnieju uzyskały po dwie najlepsze drużyny każdej z grup. I tak z grupy A awans uzyskali: Bad Boys oraz Ravengarsi, z grupy B: Usmoleni oraz Polona Club I, natomiast z grupy C: Alkoboy’e oraz Wybrzeże Klatki Schodowej. Następnie drużyny zostały podzielone na dwie trzy zespołowe grupy. I tak w grupie D najlepsi okazali się Bad Boys,  którzy w półfinale zmierzyli się z drugim miejscem w grupie E - drużyną Usmoleni. A w grupie E pierwsze miejsce zajęli Alkoboy’e, którzy w półfinale zmierzyli się z drugą drużyną grupy D - Wybrzeżem Klatki Schodowej.

 

Komplet wyników fazy pucharowej:

PÓŁFINAŁY:

Alkoboy’e  3 – 1 Wybrzeże Klatki Schodowej

Usmoleni 1 – 4 Bad Boys

 

MECZ O TRZECIE MIEJSCE:

Wybrzeże Klatki Schodowej 4 – 0 Usmoleni

 

FINAŁ:

Bad Boys 2 – 2 (3 – 2 k) Alkoboy’e

 

Zwycięska drużyna Bad Boys wystąpiła w składzie:

Dawid Skrzatek, Kamil Śliwa, Paweł Grucel, Andrzej Kęska, Artur Matras

 

 

Podczas turnieju rozdano również wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Andrzej Kęska (Bad Boys)

Najlepszy strzelec: Marcin Augustyn (Wybrzeże Klatki Schodowej)

Najlepszy zawodnik: Adrian Stajnder (Alkoboy'e)

 

Najlepsze drużyny otrzymały puchary, medale, piłki oraz statuetki za wyróżnienia indywidualne, które wręczył Wójt Gminy Słopnice - Adam Sołtys. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

Wszystkim drużynom dziękujemy za przybycie oraz udział w halowej edycji Turnieju o Pucharu Wójta Gminy Słopnice oraz zapraszamy na letnią edycję turnieju.

Tagi

GALERIA