SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z AKTORKĄ LAURĄ ŁĄCZ

EDUKACJA SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z AKTORKĄ LAURĄ ŁĄCZ Środa, 12 grudnia 2018 W dniu 11 grudnia 2018 r., do Przedszkola w Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach przybyła polska aktorka teatralna i filmowa oraz pisarka – Pani Laura Łącz.

ZAPROSZENIE NA BIEG SYLWESTROWY

AKTUALNOŚCI ZAPROSZENIE NA BIEG SYLWESTROWY Środa, 12 grudnia 2018 Organizatorzy serdecznie zapraszają na Ogólnopolski Bieg Sylwestrowy, który odbędzie się w dniu 31 grudnia 2018 roku na Zalesiu - Trasa Narciarstwa Biegowego Mogielica. Start o godzinie 11.00.

ZAJĘCIA POKAZOWE ROBOTYKI LEGO W ZESPOLE SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA

AKTUALNOŚCI ZAJĘCIA POKAZOWE ROBOTYKI LEGO  W ZESPOLE SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA Piątek, 7 grudnia 2018 W ubiegłym tygodniu w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola odbyły się lekcje pokazowe z Robotyki Lego prowadzone przez trenerów z Akademii Robotyki ze Starego Sącza.

OBRADY II SESJI RADY GMINY SŁOPNICE

AKTUALNOŚCI OBRADY II SESJI RADY GMINY SŁOPNICE Piątek, 7 grudnia 2018 Zapraszamy na retransmisję obrad II sesji Rady Gminy Słopnice, która odbyła się 7 grudnia 2018 r. o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Gminnego Kompleksu Sportowego w Słopnicach.

KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ

EDUKACJA KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ Piątek, 30 listopada 2018 „W Hołdzie dla Niepodległej” pod takim tytułem odbył się 29 listopada 2018 roku, w Zespole Placówek Oświatowych niezwykły koncert upamiętniający 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Słuchając pieśni patriotycznych i piosenek żołnierskich, wspólnie przeżywaliśmy historię Polski, za wolność której tak wielu ofiarowało swe życie.

SŁOPNICKI AKCENT PODCZAS LIMANOWSKIEJ SŁAZY!

KULTURA SŁOPNICKI AKCENT PODCZAS LIMANOWSKIEJ SŁAZY! Wtorek, 27 listopada 2018 Za nami 44. Festiwal Folklorystyczny Limanowska Słaza. Festiwal co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc nikogo nie zdziwił fakt, że w tym roku przez scenę Limanowskiego Domu Kultury, w ciągu 4 dni przewinęło się niespełna 800 wykonawców z całego powiatu limanowskiego. Na scenie nie zabrakło również Słopnickiego Zbyrcoka oraz Zespołu Regionalnego Słopniczanie, które pięknie i na bardzo wysokim poziomie reprezentowały Gminę Słopnice.

RADNI ZŁOŻYLI ŚLUBOWANIE I WYBRALI PREZYDIUM

SAMORZĄD RADNI ZŁOŻYLI ŚLUBOWANIE I WYBRALI PREZYDIUM Piątek, 23 listopada 2018 Piętnastu radnych Gminy Słopnice, wybranych w wyborach samorządowych 21 października 2018 r., objęło mandat radnego Gminy Słopnice, składając ślubowanie podczas pierwszej inauguracyjnej sesji Rady Gminy Słopnice 2018-2023, która odbyła się 22 listopada 2018 r. w Gminnym Kompleksie Sportowym w Słopnicach.

ZAPROSZENIE NA KONSULTACJE

AKTUALNOŚCI ZAPROSZENIE NA KONSULTACJE Czwartek, 22 listopada 2018 Urząd Gminy Słopnice, wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego, zapraszają mieszkańców Gminy Słopnice, zainteresowanych pozyskiwaniem dotacji unijnych, na indywidualne konsultacje z tematyki pozyskiwania środków z funduszy europejskich.