Przejdź do stopki

Warsztaty astronomiczne, zajęcia w planetarium, przygotowanie mapy modelu nieba oraz spotkanie z małą inżynierią, podczas którego konstruowano urządzenia z przedmiotów codziennego użytku. Ależ pracowity czas mają za sobą uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych, którzy w minionym tygodniu odwiedzili „Pasaż Odkryć” – Centrum Nauki i Techniki w Tarnowie.

Projekt „Pierwsza pomoc” to nie tylko filmiki instruktażowe i edukacyjne, to także interaktywny film, w którym sprawdzisz czy uda Ci się prawidłowo udzielić pierwszej pomocy. Zobacz jak ratować!

W ubiegłym tygodniu, uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych, Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola oraz uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4, mieli okazję uczestniczyć w wycieczkach organizowanych przez Małopolską Organizację Turystyczną w ramach projektu ,,Poznaj region - wyprawy turystyczne po Małopolsce”.

W miniony piątek w Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży szkolnej, a spośród licznego grona uczestników wyłoniono reprezentantów Gminy Słopnice w eliminacjach powiatowych OTWP.

To jak skończy się ta historia, zależy wyłącznie od Ciebie! Gmina Słopnice po raz kolejny jest partnerem projektu „Otwórz się na pomoc". Tym razem, interaktywny film dotyka problemu zażywania narkotyków i dopalaczy.

To jak skończy się ta historia, zależy wyłącznie od Twoich decyzji. Gmina Słopnice jest partnerem projektu „Otwórz się na pomoc”. To interaktywny film, poświęcony zdrowiu psychicznemu i uzależnieniu od internetu wśród dzieci i młodzieży.