Przejdź do stopki

Ostatnie dni roku szkolnego upłynęły w szkołach na uroczystych akademiach z okazji zakończenia roku szkolnego. Spotkania te, były również okazją do przekazania wyróżnień i gratulacji dla tegorocznych laureatów konkursów przedmiotowych, sportowych i innych.

Po kilku miesiącach nauki, uczniowie placówek oświatowych z terenu gminy Słopnice zakończyli rok szkolny i udali się na zasłużony odpoczynek wakacyjny.

Jak co roku, w ramach akcji pn. „WAKACJE W BIBLIOTECE”, Gminna Biblioteka Publiczna przygotowała cykl spotkań dla dzieci i młodzieży. Poznaj szczegóły i spędź swój wolny czas w ciekawy i aktywny sposób!

Zachęcamy rodziców do zapoznania się ze szczegółową organizacją pracy przedszkoli w okresie wakacyjnym. Harmonogram został opracowany z uwzględnieniem wniosków rodziców, dyrektorów szkół i rad rodziców.

Tegoroczna Noc Muzeów miała miejsce także w Słopnicach. 13 maja br. odbyła się gra terenowa połączona ze zwiedzaniem Izby Pamięci 1. PSP AK. W wydarzeniu tłumnie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu naszej gminy.