ZAPRASZAMY NA TRANSMISJE ON-LINE MSZY ŚW.

EDUKACJA ZAPRASZAMY NA TRANSMISJE ON-LINE MSZY ŚW. Sobota, 28 marca 2020 W związku ze stanem pandemii oraz mając na uwadze wspólne dobro proboszczowie parafii ze Słopnic zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnej modlitwy i udziału w niedzielnej mszy św. poprzez transmisję internetową (on-line) z naszych kościołów parafialnych.

APLIKACJA "KWARANTANNA DOMOWA"

EDUKACJA APLIKACJA Niedziela, 22 marca 2020 Kwarantanna domowa – to aplikacja, która ułatwia i usprawnia przeprowadzenie obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych. Program umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym przebywasz, podstawową ocenę stanu zdrowia i bezpośrednie zgłoszenie zagrożenia. Ułatwia też zaopatrzenie w najpotrzebniejsze artykuły osobom, które nie mają takiej możliwości samodzielnie.

KORONAWIRUS - PACJENCIE PAMIĘTAJ!!!

EDUKACJA KORONAWIRUS - PACJENCIE PAMIĘTAJ!!! Wtorek, 10 marca 2020 W związku z informacją w mediach o możliwości pojawienia się podejrzenia zakażenia koronawirusem na naszym terenie pragniemy przypomnieć jak należy się odpowiednio zachować w przypadku podejrzanych objawów.

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLACH, SZKOŁACH I PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH!

EDUKACJA ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W PRZEDSZKOLACH, SZKOŁACH I PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH! Środa, 11 marca 2020 W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że wszystkie placówki oświatowe nie będą prowadziły w tym czasie zajęć dydaktyczno-oświatowych. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

UWAGA ZMIANY W PRZEPISACH!!!- MŁODOCIANI PRACOWNICY

EDUKACJA UWAGA ZMIANY W PRZEPISACH!!!- MŁODOCIANI PRACOWNICY Środa, 4 marca 2020 Uwaga Pracodawcy ! Od 1 września 2019 roku zmieniły się przepisy regulujące kwestie dotyczące dofinansowania kosztów kształcenia młodocianego pracownika.