Przejdź do stopki

PIĄTY PONIEDZIAŁEK MIESIĄCA

Treść

Szanowni Mieszkańcy, przypominamy, że najbliższy poniedziałek, 29 czerwca, jest piątym poniedziałkiem miesiąca. Zgodnie z obowiązującym harmonogramem odbioru odpadów komunalnych, w piąty poniedziałek miesiąca odpady nie są odbierane.

Prosimy mieszkańców o niewystawianie pojemników i worków z odpadami w tym dniu oraz o stosowanie się do obowiązującego harmonogramu odbioru. Pozwoli to uniknąć zalegania odpadów i pomoże utrzymać porządek na terenie naszej gminy.

Dziękujemy za współpracę, wyrozumiałość oraz wspólną troskę o czystość i estetykę naszej gminy!