Przejdź do stopki

KIERAT PO RAZ XVII!

KIERAT PO RAZ XVII!

Treść

Wydarzenie zostało zaplanowane na 27-29 sierpnia 2021 r. Bazą siedemnastej edycji Międzynarodowego Ekstremalnego Maratonu Pieszego KIERAT będzie Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach. Na sportowców czeka 100 km nieprzerwanego marszu po górach Beskidu Wyspowego i Gorców oraz 4000 m podejść w ciągu 30 godzin. Na trasie znajduje się aż 14 punktów kontrolnych. To nie lada wyzwanie nawet dla doświadczonych biegaczy.  Jeśli chcesz sprawdzić czy uda Ci się dotrzeć do mety, nie czekaj – dokonaj zgłoszenia!  

Wszystkie niezbędne informacje na temat KIERATU, obowiązujący regulamin oraz możliwość zgłoszenia znajdziesz na stronie maratonkierat.pl.

 

Proces zgłoszeń na Kierat uległ w tym roku drobnym zmianom. Podczas zgłaszania się, trzeba podać informację o stanie zaszczepienia. Informacja ta nie będzie ujawniana, ale pozwoli organizatorom określić dostępność miejsc w ramach obowiązujących limitów i podjąć decyzję o ew. przesunięciu startu części uczestników maratonu na inną godzinę.

 

Masz szansę, żeby nie tylko sprawdzić swoją wytrzymałość fizyczną, ale także napawać się walorami krajoznawczymi Beskidu Wyspowego i aktywnie spędzić swój wolny czas. Zapraszamy!