„ŚLADAMI ORŁÓW GÓRSKIEGO”

„Śladami Orłów Górskiego” to festiwal piłkarski, który 26 września br. zgromadził na stadionie Klubu Sportowego Sokół Słopnice 10 drużyn piłkarskich oraz liczne grono kibiców młodych piłkarzy.

W ubiegłą niedzielę na stadionie „Sokoła” zrobiło się gwarnie, a to wszystko za sprawą festiwalu piłkarskiego w kategorii wiekowej rocznika 2011 i młodszych, w którym udział wzięło 10 drużyn z całej Polski w tym jedna ze Lwowa. Pogoda dopisała i choć mecze rozgrywane były na wysokim poziomie to na boisku dało się wyczuć przede wszystkim świetną zabawę.

W rozgrywkach uczestniczyły następujące drużyny: Sokół Słopnice Orliki 2011, Dunajec Nowy Sącz, AP Limanovia Limanowa, Barca Academy Warszawa, Wisła Kraków, Ruch Lwów, Muks Mineralni Krynica Górska, Legia Soccer Schools, AP Mam Talent oraz Muniak Team. Trzy pierwsze miejsca należały kolejno do Barca Academy, Wisła Kraków i Legia Soccer Schools. Organizatorami wydarzenia była firma Muniak, Teampol i WoitecBau. Turniej otrzymał także dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej. Rozgrywki najmłodszych drużyn piłkarskich zostały urozmaicone innymi atrakcjami przygotowanymi przez rodziców oraz sponsorów. Uczestnicy mogli posilić się potrawami z grilla, licznymi smakołykami oraz wziąć udział w loterii fantowej z cennymi nagrodami.

GALERIA