Przejdź do stopki

ZNANE WYNIKI PLEBISCYTU NA NAJPOPULARNIEJSZEGO TRENERA I PIŁKARZA

Treść

W ubiegłą sobotę, 25 lutego, w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się rozstrzygnięcie XXV Plebiscytu na Najpopularniejszego Trenera i Piłkarza Ziemi Limanowskiej 2022. Wśród laureatów znaleźli się również sportowcy ze Słopnic.

Kandydaci w poszczególnych kategoriach zostali ustaleni przez kluby i Zarząd LPPN. Głosowanie za pośrednictwem portalu Limanowa.in trwało do 25 stycznia. W trakcie rozstrzygnięcia gali podsumowującej jubileuszowy XXV Plebiscyt na Najpopularniejszego Trenera i Piłkarza Ziemi Limanowskiej 2022 przyznano również tytuł drużyny roku, piłkarskich talentów i działaczy roku (decyzją Zarządu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej).

  

Tytuł najpopularniejszego piłkarza IV i V ligi w 2022 roku trafił do Artura Matrasa (Sokół Słopnice). W tej samej kategorii na trzecim miejscu uplasował się Dominik Jasica (Sokół Słopnice). Trzecie miejsce w kategorii Najpopularniejszy piłkarz klasy "A" i "B" w 2022 roku otrzymał Marek Ślazyk (Sokół II Słopnice). W gronie talentów piłkarskich Ziemi Limanowskiej w roku 2022 znalazł się Piotr Palacz (Sokół Słopnice/Sandecja Nowy Sącz), który swoją przygodę z piłką rozpoczynał w KS Sokół Słopnice.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym. Życzymy, aby następny sezon obfitował w kolejne sukcesy, a przede wszystkim przynosił sportową satysfakcję.  

 

Fot.: limanowa.in