Przejdź do stopki

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Treść

Dzień Babci i Dziadka uroczyście obchodzony był we wszystkich przedszkolach na terenie gminy Słopnice. Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy, przygotowali dla swoich dziadków wspaniałe występy oraz przekazali moc uśmiechu i dobrej energii. Były przedstawienia w formie muzyczno-słownych wystąpień dzieci, na które zaproszeni byli kochani dziadkowie. Były wiersze, scenki odgrywane przez dzieciaki przeplatane wzruszającym śpiewem, taniec, a na koniec wręczanie prezentów i laurek z życzeniami. Takimi samodzielnie wykonanymi upominkami, wnuki sprawiły ogromną radość i chwilę niezapomnianych wzruszeń swoim bliskim. Licznie zebranym gościom, życzenia złożyła również dyrekcja szkół oraz wójt gminy pan Adam Sołtys oraz pani sekretarz Anna Strug.

Są to szczególne dni dla wszystkich babć i dziadków, kiedy to wnuki okazują im swoją miłość, wdzięczność i przywiązanie. Każde dziecko w tych dniach jest dumne ze swoich bliskich i chce im to jak najcudowniej wyrazić. Spotkania te, mają na celu przede wszystkim wzmocnienie więzi emocjonalnej z rodziną, kształtowanie uczucia przywiązania oraz szacunku do starszych osób.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo miłości od swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!

Więcej zdjęć ze spotkań z okazji Dnia Babci i Dziadka, znajdą Państwo na stronach internetowych szkół: ZPO, ZSPiP, SP Nr 3 i SP Nr4