Przejdź do stopki

PODSUMOWANIE PLEBISCYTU SPORTOWEGO ZIEMI LIMANOWSKIEJ

Treść

Wręczenie nagród w tegorocznej edycji Plebiscytu na Najlepszego Trenera i Piłkarza Ziemi Limanowskiej w 2023 roku odbyło się 2 marca br., w Starostwie Powiatowym w Limanowej. Plebiscyt na najlepszego piłkarza i trenera odbył się w takiej samej formule, ale  w tym roku sportowcy i trenerzy otrzymywali tytuł "najlepszego", a nie jak dotychczas – „najpopularniejszego”. Wprowadzona zmiana ma na celu podniesienie prestiżu plebiscytu  – podkreślają organizatorzy. Wybór dokonywany był wyłącznie poprzez głosowanie klubów sportowych z terenu Podokręgu. Każdy klub miał szansę wypowiedzenia się na temat swojego najlepszego zawodnika i trenera, a poprzez głosowanie wyłoniono wyróżnionych.

Wśród najlepszych piłkarzy V ligi w 2023 roku znalazł się Dominik Pach (Sokół Słopnice). W gronie najlepszych trenerów IV i V ligi znalazł się Dawid Suder (Sokół Słopnice), natomiast w grupie najlepszych trenerów drużyn młodzieżowych Kazimierz Zawada (Sokół Słopnice).

Szczegółowe wyniki plebiscytu, a także fotorelację, znajdą Państwo na stronie limppn.pl.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym. Życzymy, aby następny sezon obfitował w kolejne sukcesy, a przede wszystkim przynosił sportową satysfakcję!  

Źródło fot.: limanowa.in