Przejdź do stopki

ODDAJ SWÓJ GŁOS W BUDŻECIE OBYWATELSKIM!

Treść

Po raz kolejny, mieszkańcy całej Małopolski mogą oddać swój głos w Budżecie Obywatelskim. Głosowanie mieszkańców będzie możliwe od 15 maja do 14 czerwca br. O głosy powalczą łącznie aż 232 projekty w tym: 42 ogólnowojewódzkie i 190 regionalnych. 

I tym razem swój udział w projekcie BO mają organizacje ze Słopnic. Zespół Mali Słopniczanie i Słopnicki Zbyrcok, dzięki wsparciu i oddanym przez Państwa głosom, będą mogli zakupić instrumenty muzyczne i brakujące elementy strojów regionalnych, zorganizować taneczne i muzyczne warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz zorganizować warsztaty nauki gry na instrumentach.

Zachęcamy do oddania głosu na stronie bo.malopolska.pl wybierając projekt OGW 7 ,,W dobrą stronę...”.

W najbliższą niedzielę (tj. 19 maja) swój głos będzie można oddać również osobiście, przy kościele w Słopnicach Dolnych i Górnych oraz przy kaplicy pod Mogielicą - w ramach akcji organizowanej przez członków zespołów. 

Kto może zagłosować?

Każdy mieszkaniec Województwa Małopolskiego, który ukończył 16 lat i mieszka w Małopolsce, może oddać jeden głos na zadanie regionalne i jeden głos na zadanie wojewódzkie. Więcej infomacji na bo.malopolska.pl

Serdecznie zachęcamy do wsparcia działalności miejscowych organizacji!

Fot. Waldemar Sołtys