PODSUMOWANIE ROZGRYWEK O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

W dniu 3 marca br. na hali przy Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach Dolnych rozegrano Turnieju o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej halowej. Turniej organizowany był dla zawodników z rocznika 2003 i starszych.

Do rozgrywek zgłosiło się łącznie 9 drużyn, które zostały podzielone na trzy trzyzespołowe grupy. Drużyny na tym etapie rozgrywek zagrały systemem „każdy z każdym”. Awans do kolejnej fazy turnieju uzyskały po dwie najlepsze drużyny każdej z grup. I tak z grupy A awans uzyskały: Bad Boys oraz Polona Klub II,  z grupy B: Kiedyś miałem team oraz Revangersi natomiast z grupy C: Polona Club I oraz Legendy. W drugim etapie rozgrywek zespoły zostały podzielone na dwie trzyzespołowe grupy. I tak w grupie D najlepszym zespołem okazała się drużyna Badboys, która w półfinale zmierzyła się z drugą drużyną grupy E Kiedyś miałem team, natomiast w grupie E pierwsze miejsce zajęła drużyna Polona Klub II, która w półfinale zagrała z Poloną Klub I.

 

Wyniki półfinałów prezentowały się następująco:

Bad Boys – Kiedyś miałem team   4 : 0

Polona Klub II – Polona Klub I   0 : 8

 

Mecz o trzecie miejsce:

Kiedyś miałem team – Polona Klub II   3 : 3  (1 : 3 po karnych)

 

Finał:

Bad Boys – Polona Klub I   3 : 0

 

Zwycięzcą tegorocznej edycji Turnieju o Puchar Wójta w piłce nożnej halowej została drużyna Bad Boys.

 

 

Skład zwycięskiej drużyny: 

Marcin Bednarczyk, Andrzej Kęska, Paweł Grucel, Artur Matras,

Kamil Śliwa, Krzysztof Śliwa, Mariusz Pałka

 

Rozdane zostały również wyróżnienia indywidualne:

Mariusz Pałka (Bad Boy’s) – najlepszy bramkarz turnieju,
Fabian Nowak (Polona Club) – król strzelców turnieju,
Artur Matras (Bad Boy’s) – najlepszy zawodnik turnieju

 

Najlepsze drużyny otrzymały puchary, medale, piłki oraz statuetki za wyróżnienia indywidualne, które wręczył Wójt Gminy Słopnice - Adam Sołtys. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

 

Wszystkim drużynom dziękujemy za przybycie oraz udział w halowej edycji Turnieju o Pucharu Wójta Gminy Słopnice oraz zapraszamy na letnią edycję turnieju.

Tagi

GALERIA