RACHMISTRZOWIE ROZPOCZĘLI PRACE SPISOWE

SAMORZĄD RACHMISTRZOWIE ROZPOCZĘLI PRACE SPISOWE Poniedziałek, 17 maja 2021 Od 10 maja br. na terenie gminy Słopnice pracę rozpoczęło trzech rachmistrzów spisowych. Telefonicznie kontaktują się z osobami, które dotychczas nie spisały się samodzielnie w ramach Powszechnego Spisu Ludności i Mieszkań. Czas na wypełnienie formularza spisowego mija wraz z końcem września.

ZAGŁOSUJ W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO!

KULTURA ZAGŁOSUJ W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO! Poniedziałek, 17 maja 2021 Od 14.05.2021 do 14.06.2021 br. trwa głosowanie na projekty finansowane z Budżetu Obywatelskiego województwa małopolskiego na rok 2021. Nasze rodzime organizacje: zespół regionalny "Mali Słopniczanie" oraz zespół "Słopnicki Zbyrcok" dzięki zebranym głosom mają szansę otrzymać dofinansowanie.

KOLEJNY CZEK DLA GMINY SŁOPNICE

SAMORZĄD KOLEJNY CZEK DLA GMINY SŁOPNICE Piątek, 14 maja 2021 Wicewojewoda Małopolski wręczył przedstawicielom samorządów promesy, które zostały przyznane na realizację zadań w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Wójt Gminy Słopnice odebrał z rąk Wojewody czek o wartości 211, 015 złotych.

WYRÓŻNIENI W POWIECIE!

SAMORZĄD WYRÓŻNIENI W POWIECIE! Piątek, 14 maja 2021 W gronie nagrodzonych przez powiat limanowski znaleźli się Wincenty Curzydło i Andrzej Kowalczyk ze Słopnic. Podczas XVII Sesji Rady Powiatu Limanowskiego 14 maja br. wręczono nagrody dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej oraz w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

UCZYMY SIĘ SEGREGOWAĆ ŚMIECI!

EDUKACJA UCZYMY SIĘ SEGREGOWAĆ ŚMIECI! Piątek, 14 maja 2021 Przedszkolaki ze Słopnic uczą się jak ważna jest ekologia oraz dbanie o zdrowe i czyste otoczenie wokół nas. W ostatnich dniach kwietnia w Zespole Placówek Oświatowych najmłodsze dzieci uczestniczyły w spotkaniu, na którym poruszane były kwestie świadomości ekologicznej.

RAPORT O STANIE GMINY ZA 2020 ROK

SAMORZĄD RAPORT O STANIE GMINY ZA 2020 ROK Poniedziałek, 10 maja 2021 Wójt Gminy Słopnice wypełniając dyspozycję zawartą w ustawie o samorządzie gminnym przedstawia Raport o stanie Gminy Słopnice za 2020 rok.

PODSUMOWANO PROJEKT „VeloLimanowski”

INWESTYCJE PODSUMOWANO PROJEKT „VeloLimanowski” Poniedziałek, 10 maja 2021 W miniony piątek miało miejsce oficjalne zakończenie realizacji projektu „Rozbudowa szlaków wielofunkcyjnych wokół Góry Mogielica i szlaków łącznikowych w Gminach Limanowa, Słopnice, Kamienica i Mieście Limanowa wraz z ich połączeniem z trasą główną VeloDunajec”.

RUSZYŁY ZAPISY NA "WAKACJE Z PRZYGODĄ"!

EDUKACJA RUSZYŁY ZAPISY NA Piątek, 7 maja 2021 5 dni aktywnej zabawy dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Słopnice z BielakActive, w ramach której odbędą się warsztaty, olimpiady sportowe czy gry przygodowe. Serdecznie zachęcamy do udziału w półkolonii w dniach 28 czerwca - 2 lipca br. przy dofinansowaniu gminy Słopnice dla każdego dziecka ze Słopnic.

SENIORZE, SPRAWDŹ RACHMISTRZA!

SAMORZĄD SENIORZE, SPRAWDŹ RACHMISTRZA! Piątek, 30 kwietnia 2021 Głos Seniora rozpoczyna nową akcję edukacyjną pt. „Seniorze, sprawdź Rachmistrza!”, której celem jest zwiększenie świadomości i edukacja w zakresie weryfikacji autentyczności rachmistrzów spisowych w trakcie trwania Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 organizowanego przez Główny Urząd Statystyczny.

TRWA NARODOWY SPIS POWSZECHNY. ZACHĘCAMY DO SAMOSPISU!

SAMORZĄD TRWA NARODOWY SPIS POWSZECHNY. ZACHĘCAMY DO SAMOSPISU! Poniedziałek, 19 kwietnia 2021 Od kilku tygodni trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. W kwietniu NSP 2021 realizowany jest tylko i wyłącznie przez formy zdalne. Zachęcamy Państwa do samospisu, którego można dokonać samodzielnie na komputerze lub smartfonie z dostępem do internetu. Na tych, którzy dokonają spisu poprzez aplikację czeka loteria, w której główną wygraną jest samochód.