INWESTYCJE W GMINIE SŁOPNICE

SAMORZĄD INWESTYCJE W GMINIE SŁOPNICE Czwartek, 29 lipca 2021 W gminie Słopnice bez przeszkód trwa realizacja najważniejszych inwestycji zaplanowanych na bieżący rok budżetowy, poczynając od dróg, poprzez kanalizację i wodociąg a kończąc na termomodernizacji budynków placówek oświatowych.

SPOTKANIE INFORMACYJNE PROGRAMU "CZYSTE POWIETRZE"!

SAMORZĄD SPOTKANIE INFORMACYJNE PROGRAMU  Wtorek, 27 lipca 2021 Urząd Gminy Słopnice zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące „Programu Czyste Powietrze", które odbędzie się w piątek 30 lipca o godz. 12.00 w Sali konferencyjnej Gminnego Kompleksu Sportowego. W trakcie spotkania zostaną przedstawione i omówione główne cele i założenia programu oraz zmiany, które zaszły od 1 lipca 2021 roku.

OBRADY XIX SESJI RADY GMINY SŁOPNICE

SAMORZĄD OBRADY XIX SESJI RADY GMINY SŁOPNICE Czwartek, 15 lipca 2021 Zapraszamy na retransmisję obrad XIX Sesji Rady Gminy Słopnice, która odbyła się w dniu 16 lipca br., o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Gminnego Kompleksu Sportowego w Słopnicach.

CZY PAMIĘTASZ, ŻE SPIS TRWA DO 30 WRZEŚNIA?

SAMORZĄD CZY PAMIĘTASZ, ŻE SPIS TRWA DO 30 WRZEŚNIA? Wtorek, 13 lipca 2021 Biegnie druga połowa Narodowego Spisu Powszechnego 2021. Osoby, które nie wypełniły obowiązku spisowego, powinny to jak najszybciej nadrobić pamiętając, że do końca spisu pozostało 2,5 miesiąca. Obowiązku spisowego nie wypełniło jeszcze 40 % mieszkańców gminy Słopnice.

WNIOSEK O DOWÓD PRZEZ INTERNET TYLKO DO 26 LIPCA!

SAMORZĄD WNIOSEK O DOWÓD PRZEZ INTERNET TYLKO DO 26 LIPCA! Piątek, 23 lipca 2021 UWAGA!!! Złożenie wniosku o wydanie dowodu osobistego przez internet możliwe jest wyłącznie do 26 lipca 2021 r. w związku z wejściem w życie zmian przepisów w ustawie o dowodach osobistych.

KOLEJNE TERMINY NA SZCZEPIONKĘ JOHNSON & JOHNSON

SAMORZĄD KOLEJNE TERMINY NA SZCZEPIONKĘ JOHNSON & JOHNSON Środa, 14 lipca 2021 Szpital Powiatowy w Limanowej informuje o nowych terminach realizacji szczepień przeciw Covid-19. 16 lipca w Punkcie Szczepień powszechnych na ul. Zygmunta Augusta 8 w Limanowej będą prowadzone szczepienia szczepionką Johnson & Johnson.

#Szczepimy się!

SAMORZĄD #Szczepimy się! Wtorek, 6 lipca 2021 Szanowni mieszkańcy gminy Słopnice! Uprzejmie przypominamy, że trwa Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID-19.

JUBILEUSZ ZŁOTYCH GODÓW

SAMORZĄD JUBILEUSZ ZŁOTYCH GODÓW Czwartek, 1 lipca 2021 Dzisiaj, 1 lipca 2021 r. dwadzieścia par z terenu Gminy Słopnice świętowało „Złote Gody” czyli jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Na zaproszenie Gminy Słopnice dostojni jubilaci najpierw wzięli udział we wspólnej mszy świętej, a potem w spotkaniu okolicznościowym.

RACHMISTRZOWIE PRZEPROWADZĄ WYWIAD BEZPOŚREDNI

SAMORZĄD RACHMISTRZOWIE PRZEPROWADZĄ WYWIAD BEZPOŚREDNI Środa, 23 czerwca 2021 Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczynają wywiady bezpośrednie w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Co to oznacza? Skontaktują się z osobami, które nie spisały się samodzielnie przez Internet, nie spisały się na infolinii ani nie uczestniczyły w wywiadzie telefonicznym.

CENTRALNA EWIDENCJA EMISYJNOŚCI BUDYNKÓW!

SAMORZĄD CENTRALNA EWIDENCJA EMISYJNOŚCI BUDYNKÓW! Wtorek, 22 czerwca 2021 Od 1 lipca 2021 roku każdy właściciel lub zarządca budynku będzie miał obowiązek złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw.

ODKRYJ BESKID WYSPOWY!

SAMORZĄD ODKRYJ BESKID WYSPOWY! Czwartek, 17 czerwca 2021 Trwa XII edycja akcji „Odkryj Beskid Wyspowy 2021 - niezapomniane uroki Beskidzkich Wysp”, ale z powodu epidemii Covid-19 odbywa się w innej formule. Tym razem Beskid Wyspowy odkrywamy indywidualnie, natomiast Festiwal „Beskidzkie Rytmy i Smaki” oraz Festiwal „Beskidzka Podkówecka” odbędą się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami.

#SZCZEPIMY SIĘ!

SAMORZĄD #SZCZEPIMY SIĘ! Wtorek, 15 czerwca 2021 Szanowni Mieszkańcy! Przypominamy, że trwa akcja szczepień przeciw Covid-19. Co należy zrobić, żeby się zaszczepić? Zachęcamy do zapoznania się z informacją na ten temat.

INFORMACJA OŚRODKA ZDROWIA W SŁOPNICACH

SAMORZĄD INFORMACJA OŚRODKA ZDROWIA W SŁOPNICACH Czwartek, 14 stycznia 2021 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słopnicach uprzejmie informuje, iż od 15 stycznia 2021 roku przyjmuje zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19. Kwalifikacja do szczepienia odbywa się na podstawie wypełnionego kwestionariusza, który można pobrać z niniejszego artykułu.

INFOLINIA W SPRAWIE TRANSPORTU DO PUNKTU SZCZEPIEŃ

SAMORZĄD INFOLINIA W SPRAWIE TRANSPORTU DO PUNKTU SZCZEPIEŃ Czwartek, 14 stycznia 2021 W dniu 15 stycznia ruszają zapisy na szczepienia. Urząd Gminy Słopnice pomoże w dowozie osób w wieku 80+ i 70+, które nie są same w stanie dotrzeć do punktu szczepień. W tym celu uruchamiamy specjalną infolinię, za pomocą której można, po uprzednim zapisaniu się na szczepienie, zgłosić chęć skorzystania z dojazdu.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU "CZYSTE POWIETRZE"!

SAMORZĄD INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU Czwartek, 5 września 2019 Uprzejmie informujemy, że na mocy porozumienia podpisanego z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, istnieje możliwość składania wniosków z programu "Czyste Powietrze" w Urzędzie Gminy Słopnice.

E-DOWÓD - JAK Z NIEGO KORZYSTAĆ?

SAMORZĄD E-DOWÓD - JAK Z NIEGO KORZYSTAĆ? Środa, 20 marca 2019 Od marca 2019 r. wydawane są nowe dowody osobiste z warstwą elektroniczną. Są one bezpłatnym narzędziem usprawniającym komunikację obywateli z administracją, służbą zdrowia i podmiotami komercyjnymi.Prezentujemy garść informacji, które pozwolą Państwu lepiej wykorzystać funkcje elektronicznego dowodu osobistego.