„CZYSTE SZLAKI POWIATU LIMANOWSKIEGO”

SAMORZĄD „CZYSTE SZLAKI POWIATU LIMANOWSKIEGO” Poniedziałek, 18 października 2021 15 października br. Koło Gospodyń Wiejskich ze Słopnic wraz z grupą uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w ramach akcji „Czyste szlaki powiatu limanowskiego” organizowanej przez Lokalną Organizację Turystyczną Powiatu Limanowskiego, posprzątali okolice Sołectwa Pod Mogielica.

Z PRZYJACIELSKĄ WIZYTĄ W RYDUŁTOWACH

SAMORZĄD Z PRZYJACIELSKĄ WIZYTĄ W RYDUŁTOWACH Poniedziałek, 18 października 2021 Z dwudniową wizytą w Rydułtowach przebywała w minionym tygodniu delegacja gminy Słopnice z wójtem Adamem Sołtysem. Wyjazd odbył się na zaproszenie członków rydułtowskiego kręgu Stowarzyszenia Ruchu Harcerskiego „Czuwaj”. Pobyt w województwie śląskim przebiegał w bardzo życzliwej i prawdziwie harcerskiej atmosferze.

3. DAWKA SZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19

SAMORZĄD 3. DAWKA SZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19 Środa, 6 października 2021 Zgodnie z Komunikatem Ministra Zdrowia w sprawie szczepień przeciwko COVID-19 dawką przypominającą oraz dawką uzupełniającą informujemy, iż trwają zapisy na szczepienie dla osób powyżej 50 roku życia oraz pracowników ochrony zdrowia.

DZIĘKUJEMY ZA TWÓJ UDZIAŁ W NARODOWYM SPISIE POWSZECHNYM 2021

SAMORZĄD DZIĘKUJEMY ZA TWÓJ UDZIAŁ W NARODOWYM SPISIE POWSZECHNYM 2021 Piątek, 1 października 2021 Od 1 kwietnia do 30 września br. (do godzimy 24:00) trwał Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Jest to badanie statystyczne realizowane raz na 10 lat w niemal każdym kraju na świecie, zgodnie z zaleceniami i standardami organizacji międzynarodowych, takich jak UE i ONZ.

ODNOWIONE TABLICE NA ŚCIEŻCE HISTORYCZNO-EDUKACYJNEJ

SAMORZĄD ODNOWIONE TABLICE NA ŚCIEŻCE HISTORYCZNO-EDUKACYJNEJ Czwartek, 16 września 2021 Miłośnicy historii i aktywnego spędzania czasu zyskali kolejną motywację by odwiedzić naszą gminę. W ubiegłym tygodniu zakończyły się prace renowacyjne tablic informacyjnych na Ścieżce historyczno-edukacyjnej 1. PSP AK im. kpt. Juliana Krzewickiego w Słopnicach.

KOLEJNY ODCINEK KANALIZACJI W SŁOPNICACH

SAMORZĄD KOLEJNY ODCINEK KANALIZACJI W SŁOPNICACH Środa, 8 września 2021 Z początkiem września zakończono realizację prac związanych z rozbudową sieci kanalizacyjno-sanitarnej w osiedlach Pod Mogielicą. Chociaż termin realizacji robót zaplanowano dopiero na koniec listopada, prace ziemne zostały już zakończone.

CENTRALNA EWIDENCJA EMISYJNOŚCI BUDYNKÓW!

SAMORZĄD CENTRALNA EWIDENCJA EMISYJNOŚCI BUDYNKÓW! Wtorek, 22 czerwca 2021 Od 1 lipca 2021 roku każdy właściciel lub zarządca budynku będzie miał obowiązek złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw.

INFORMACJA OŚRODKA ZDROWIA W SŁOPNICACH

SAMORZĄD INFORMACJA OŚRODKA ZDROWIA W SŁOPNICACH Czwartek, 14 stycznia 2021 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słopnicach uprzejmie informuje, iż od 15 stycznia 2021 roku przyjmuje zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19. Kwalifikacja do szczepienia odbywa się na podstawie wypełnionego kwestionariusza, który można pobrać z niniejszego artykułu.

INFOLINIA W SPRAWIE TRANSPORTU DO PUNKTU SZCZEPIEŃ

SAMORZĄD INFOLINIA W SPRAWIE TRANSPORTU DO PUNKTU SZCZEPIEŃ Czwartek, 14 stycznia 2021 W dniu 15 stycznia ruszają zapisy na szczepienia. Urząd Gminy Słopnice pomoże w dowozie osób w wieku 80+ i 70+, które nie są same w stanie dotrzeć do punktu szczepień. W tym celu uruchamiamy specjalną infolinię, za pomocą której można, po uprzednim zapisaniu się na szczepienie, zgłosić chęć skorzystania z dojazdu.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU "CZYSTE POWIETRZE"!

SAMORZĄD INFORMACJA DOTYCZĄCA PROGRAMU Czwartek, 5 września 2019 Uprzejmie informujemy, że na mocy porozumienia podpisanego z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, istnieje możliwość składania wniosków z programu "Czyste Powietrze" w Urzędzie Gminy Słopnice.

E-DOWÓD - JAK Z NIEGO KORZYSTAĆ?

SAMORZĄD E-DOWÓD - JAK Z NIEGO KORZYSTAĆ? Środa, 20 marca 2019 Od marca 2019 r. wydawane są nowe dowody osobiste z warstwą elektroniczną. Są one bezpłatnym narzędziem usprawniającym komunikację obywateli z administracją, służbą zdrowia i podmiotami komercyjnymi.Prezentujemy garść informacji, które pozwolą Państwu lepiej wykorzystać funkcje elektronicznego dowodu osobistego.