MEDAL MISTRZOSTW DLA SPORTOWCA ZE SŁOPNIC
Treść
W dniach 23-26 czerwca w Poznańskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce. Konkurencje biegowe odbyły się pierwszego dnia zawodów. Andrzej Kowalczyk (23 lata) odniósł sukces w biegu na 1500 metrów. W finale mężczyzn złoty medal wywalczył Marcin Lewandowski, a srebrny Michał Rozmys. Andrzej Kowalczyk uzyskał wynik 3:50.96, niewiele ponad sekundę straty do zwycięscy.
- Stawka była naprawdę mocna więc taki wynik tym bardziej cieszy i napędza do dalszej ciężkiej pracy – podsumował swój sukces Andrzej na swoim profilu sportowca.
Andrzej w biegu na dystansie 1 500 metrów reprezentował ULKS Fajfer 2001 Łapanów, klub w którym rozpoczynał swoją przygodę z bieganiem.
Wielkie gratulacje dla Andrzeja! Życzymy owocnych treningów i powodzenia w kolejnych zmaganiach sportowych!